در كمتر از ۲۴ ساعت اتفاق افتاد؛

ارزش بیت كوین از بین رفت

ارزش بیت كوین از بین رفت به گزارش آنی بازار روز پنجشنبه بیت كوین تا ۹۰۲۱ دلار سقوط كرد و كمتر از ۲۴ ساعت بعد از آن كه در روز چهارشنبه به ركورد همیشگی ۱۱۳۹۵ دلار دست یافت، باز هم یك پنجم از ارزش خویش را از دست داد.به گزارش آنی بازار به نقل از مهر به نقل از رویترز، روز پنجشنبه، بیت كوین تا ۹۰۲۱ دلار سقوط كرد و كمتر از ۲۴ ساعت بعد از آن كه در روز چهارشنبه به ركورد همیشگی ۱۱۳۹۵ دلار دست یافت، یك پنجم از ارزش خویش را از دست داد.
روز پنجشنبه این پول دیجیتال، بیش از ۸ درصد در بورس بیت استمپ لوكزامبورگ سقوط كرد و دقیقا به قیمت ۹ هزار دلار رسید و به این ترتیب، در كمتر از ۲۴ ساعت بیش از ۲ هزار دلار از ارزش خویش را از دست داد. سپس چند دقیقه بعد با اندكی افزایش به رقم ۹۲۰۰ دلار رسید كه هنوز ۶ درصد از ابتدای روز پایین تر است.
این سقوط سبب تولید وقفه در روند رشد فضایی بیت كوین در ماه های اخیر شد؛ ضمن اینكه این پول دیجیتال از ابتدای سال تا روز چهارشنبه تقریبا ۱۱۰۰ درصد رشد كرده بود.
اوج گیری سریع بیت كوین سبب شد تعدادی از سرمایه گذاران معروف در مورد رسیدن آن به وضعیت حبابی اخطار دهند و نائب رئیس بانك مركزی انگلیس روز چهارشنبه گفت كه سرمایه گذاران، پیش از سرمایه گذاری در پول دیجیتال باید به خوبی درس های خویش را مطالعه كنند.
سقوط بیت كوین در روز پنجشنبه قیمت سایر پول های دیجیتال را هم با خود به پایین كشید و طبق آمار وب سایت كوین ماركت كپ، بزرگترین رقیب بیت كوین، اتروم، هم ۱۹ درصد در معاملات امروز سقوط كرد.
با این حال برای این ماه بیت كوین همچنان بیش از ۴۰ درصد افزایش داشته است.
 

1396/09/09
22:31:36
5.0 از 5
4653
تگهای خبر: ارز , دلار , قیمت
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش