سرمایه گذاری بنیاد بركت در قزوین

سرمایه گذاری بنیاد بركت در قزوین به گزارش آنی بازار معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین اظهار داشت: بنیاد بركت امسال در بخش های صنعتی و كشاورزی قزوین یك هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری می نماید.


منوچهر حبیبی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: این استان ظرفیت های بسیار زیادی برای سرمایه گذاری های مشترك در بخش صنعتی و كشاورزی دارد و در همین راستا با مذاكره ها و رایزنی های صورت گرفته، بنیاد بركت در این حوزه ورود پیدا خواهد نمود.
وی همینطور از ارائه تسهیلات توسط بنیاد بركت به طرح های تولیدی قزوین اطلاع داد و اظهار نمود: فهرست واحد های تولیدی نیمه فعال استان و دارای مشكل در حوزه های صنعت و كشاورزی جمع بندی و به بنیاد بركت كشور ارائه شده است.
این مسئول ادامه داد: برپایه توافق صورت گرفته، بنیاد بركت هم بعد از بررسی های لازم تا آخر ماه جاری به طرح های نیمه تمام استان بین یك تا 20 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت می كند.
حبیبی تصریح كرد: این تسهیلات با نرخ كمتر از 10 درصد با مشاركت بانك پارسیان و با همراهی استانداری قزوین به طرح های متقاضی تعلق خواهد گرفت.
بنیاد بركت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) است كه در ساخت مدارس در مناطق روستایی و محروم و همینطور راه اندازی طرح های اقتصادی در نقاط كمتر توسعه یافته فعالیت دارد.

 

1396/10/11
14:07:07
5.0 از 5
5494
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش