اسنپ تریپ رفع فیلتر شد

اسنپ تریپ رفع فیلتر شد آنی بازار: پس از چهار روز اسنپ تریپ رفع فیلتر شد. به دستور دادستانی كل كشور فیلترینگ اسنپ تریپ مغایر با قوانین و به اشتباه انجام شده بود و پس از بررسی مستندات روز گذشته دوشنبه ۲۶ شهریورماه رفع فیلتر شد.به گزارش آنی بازار به نقل از مهر و به نقل از اسنپ تریپ، فیلترینگ این استارتاپ بنا به درخواست هواپیمایی كشور انجام شده بود و بعد از محرز شدن شیوه همكاری اسنپ تریپ با تامین كننده بلیت هواپیما كه دارای همه مجوزهای لازم برای فعالیت در این عرصه است؛ از شكایت خود صرف نظر كرده و با دستور دادستانی رفع فیلتر انجام شد.
امیرعلی مهاجر، مدیر ارشد عملیاتی اسنپ تریپ می گوید: این فیلتر اشتباه چهار روزه برای اسنپ تریپ خسارت های فراوانی را به همراه داشت. كاهش فروش هتل ها، اختلال در رشد اسنپ تریپ و داغ شدن شایعاتی كه از اساس نادرست هستند. متاسفانه در این مدت كوتاه خیلی از هتل ها كه همكاری تنگاتنگی با اسنپ تریپ داشتند متضرر شدند. اما خوشبختانه اسنپ تریپ با قدرت بیشتر فعالیت خویش را از سر خواهد گرفت.
وی افزود: ما تلاش داریم تحولی در بازار گردشگری ایران تولید نماییم و سفر را بعنوان یك كالای مقرون به صرفه به سبد كالای خانوار بازگردانیم و در این مسیر به كمك همه دلسوزان عرصه گردشگری نیازمندیم. بطور قطع این امر بدون شفاف سازی قیمت ها و كاهش هزینه ها امكان پذیر نیست و اسنپ تریپ در نظر دارد با نظام هوشمندی كه از آن بهرمند است به همه هتل های كشور كمك نماید تا در تمام ایام سال فروش داشته باشند و بتوانند از ظرفیت های خود استفاده كنند.
مهاجر تصریح كرد: بعد از این اتفاقات حمایت خویش را از قانونمندی شیوه برخورد با استارتاپ های حوزه گردشگری اعلام می نماییم و امیدواریم فیلترینگ بدون اخطار از ساختار قوانین دنیای مجازی ایران حذف شود.
اسنپ تریپ همچون گذشته آماده عرضه خدمات به هتل ها و مسافران است.

1397/06/27
13:33:40
5.0 از 5
4556
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش