60 درصد مدارس تیران و كرون نیازمند مقاوم سازی است

60 درصد مدارس تیران و كرون نیازمند مقاوم سازی است آنی بازار: اصفهان- مدیر آموزش و پرورش تیران و كرون اظهار داشت: 60 درصد از 110 واحد آموزشی این شهرستان نیاز به مقاوم سازی دارد كه در صورت رفع نكردن این مشكل، امكان وقوع هر حادثه برای دانش آموزان آن محتمل است.


علیرضا مرزبان روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان این كه اكنون فقط فرسودگی 6 مدرسه شهرستان جان دانش آموزان را تهدید می كند، اضافه كرد: حكم تخریب آنها از جانب اداره كل نوسازی مدارس صادر و به شورای هماهنگی مدیریت بحران اعلام گردید و باید زمین جایگزین این مدارس تخریبی معرفی شود.
وی اظهارداشت: با بارش برف و باران امكان فروریختن سقف و دیوارهای این 6 مدرسه وجود دارد كه هرچه زودتر باید برای این چالش مهم آموزشی تدابیری اندیشید.
وی اعتبارات شهرستانی را برای راه اندازی مدرسه جایگزین پاسخگو ندانست و خاطرنشان كرد: برای بازسازی 6 مدرسه تخریبی 30 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
مدیر آموزش و پرورش تیران و كرون خاطرنشان كرد: رفع معضل كمبود و فرسودگی واحدهای آموزشی این شهرستان به مشاركت خیران و تخصیص اعتبارات ملی نیاز است.
شهرستان بیشتر از 72 هزار نفری تیران و كرون واقع در 45 كیلومتری غرب اصفهان بیشتر از 11 هزار دانش آموز و 110 مدرسه و مركز آموزشی دارد.
نزدیك به 40 درصد فضاهای آموزشی استان اصفهان تخریبی بوده و نیازمند بازسازی است.
اداره كل آموزش و پرورش استان اصفهان 850 هزار دانش آموز، بیشتر از 50 هزار نفر معلم و افزون بر پنج هزار باب مدرسه دارد.
/6026/7131


1397/08/17
21:32:28
5.0 از 5
5051
تگهای خبر: آموزش
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش