مدیرعامل بانك صنعت و معدن:

دولت اعتبارات مورد نیاز 300 طرح بزرگ اقتصادی را تامین كرده است

دولت اعتبارات مورد نیاز 300 طرح بزرگ اقتصادی را تامین كرده است آنی بازار: سبزوار- مدیرعامل بانك صنعت و معدن اظهار داشت: از ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید تابحال برای 300 طرح بزرگ اقتصادی در بخشهای زیرساختی كشور تامین اعتبار صورت گرفته است.


حسین مهری روز شنبه در جریان بازدید از طرحهای صنعتی و تولیدی سبزوار اضافه كرد: در این مدت 19 هزار میلیارد یورو سرمایه گذاری از محل خط اعتباری صندوق توسعه ملی، فاینانس، منابع داخلی بانك و خط اعتباری بانك مركزی برای بخشهای زیرساختی در سطح كشور تامین اعتبار شده است.
وی در ادامه اولویت بانك صنعت و معدن را تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی دارای مشكل، به منظور پشتیبانی از تولید ملی و رونق اشتغال اعلام و بیان كرد: با عنایت به نوسانات نرخ ارز و رشد دو برابری قیمت مواد اولیه مورد نیاز واحدهای تولیدی، تسهیلات سرمایه در گردش به این واحدها، طرحهای نیمه تمام و طرحهای توسعه ای پرداخت میگردد.
مدیرعامل بانك صنعت و معدن افزود: 'كمیته عارضه یابی واحدهای تولیدی' تشكیل شده تا علت غیرفعال بودن واحدهای صنعتی بررسی شود و در صورت نیاز به حمایت مالی از تسهیلات بهره مند شوند.
وی اظهار داشت: همین طور از طرف بانك صنعت و معدن نمایش تسهیلات به طرحهای صادرات محور، اشتغالزا و ارزش افزوده بیشتر متناسب با پیشترفت طرحها پرداخت میگردد.
مدیرعامل بانك صنعت و معدن روز شنبه به همراه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، فرماندار و نمایندگان مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی از واحدهای صنعتی این شهرستان بازدید كرد و در جریان روند اجرای طرحها و مشكلات آنها قرار گرفت.
سبزوار در فاصله 230 كیلومتری غرب مشهد دارای دو شهرك صنعتی با 70 واحد صنعتی فعالی در آنها است.
8145/7495/1858


1397/09/03
15:12:53
5.0 از 5
4630
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , بانك , بانك مركزی
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش