تسهیل روند تجارت در مرز باشماق اولویت توسعه كردستان است

تسهیل روند تجارت در مرز باشماق اولویت توسعه كردستان است آنی بازار: سنندج - استاندار كردستان اظهار داشت: فراهم ساختن شرایط تسهیل روند تجارت در مرز باشماق مریوان از اولویت های اصلی و اساسی در راه توسعه این استان است.


به گزارش روز سه شنبه پایگاه اطلاع رسانی استانداری كردستان، بهمن مرادنیا در هفتمین جلسه اصلی كمیسیون برنامه ریزی هماهنگی و نظارت بر مبازره با قاچاق كالا و ارز استان گفت: تسهیل در روند تجارت در مبادی مرزی استان بخصوص مرز باشماق باید با جدیت بیشتری دنبال شود.
وی اضافه كرد: برای رسیدن به اهداف توسعه پایدار استان باید از همه ظرفیت ها همچون در بخش توسعه تجارت و داد و ستد و حضور در بازارهای مصرف كشورهای همسایه استفاده نمائیم.
استاندار كردستان در ادامه با تاكید بر ضرورت ساماندهی وضعیت صادرات و واردات از راه مرزهای استان افزود: رفع موانع موجود در راه توسعه اقتصادی باید سرلوحه برنامه های دستگاه های اجرایی قرار گیرد و در این رابطه مدیران باید توان خودرا برای كاهش مشكلات این بخش مضاعف كنند.
وی با اشاره به اهمیت مبارزه با قاچاق سوخت در مبادی مرزی استان تصریح كرد: دستگاه های اجرایی متولی باید تدابیر لازم را برای پیشگیری از قاچاق سوخت از راه پایانه های مرزی استان به عمل آورند.
مرادنیا خواهان پیشگیری از هرگونه بی نظمی در پایانه های مرزی استان كردستان در راه نمایش خدمات مناسب به مردم و مراجعان شد.
7348/9102


1397/09/06
18:49:49
5.0 از 5
4820
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , بازار , خدمات
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش