كاهش قیمت كالاها در بازار ضروری می باشد

كاهش قیمت كالاها در بازار ضروری می باشد به گزارش آنی بازار امام جمعه بوشهر اظهار داشت: با عنایت به پایین آمدن نرخ ارز، نظارت با دقت بر حوزه تولید و توزیع برای كاهش قیمت كالاها در بازار ضروری می باشد.


به گزارش آنی بازار به نقل از ایرنا، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر بوشهر اضافه كرد: هنگام بالا رفتن نرخ ارز خیلی از تولید كنندگان داخلی به همین بهانه بدون اینكه محصول آنها مترتب به ارز باشد قیمت كالاهای تولیدی خویش را بالا بردند.
وی افزود: حالا كه نرخ ارز پایین آمده باید قیمت كالاها هم كاهش پیدا كند اما این درحالی است كه كاهش های اخیر صورت گرفته در نرخ ارز تاثیر ملموسی بر كاهش قیمت كالاها و خدمات نداشته است.
صفایی بوشهری تصریح كرد: الان علاوه بر مردم كسبه هم از بالا بودن قیمت ها گلایه مند هستند كه این نشان از نبود نظارت در عرصه اقتصاد و یا ناكارآمد بودن نظارت هاست.
وی تصریح كرد: الان فقط كسانی از شرایط موجود راضی هستند كه در این عرصه سودجویی می كنند.
امام جمعه بوشهر در بخش دیگری از خطبه ها با اشاره به لزوم توجه نظام به نیروهای جوان تصریح كرد: باید نیروی جوان، انقلابی، مومن و تحصیل كرده بعنوان نسل نو وارد چرخه تصمیم سازی و مدیریت اجرایی كشور شود.
وی اضافه كرد: همیشه جوانان قدرت فعالیت و توانایی بیشتری دارند كه باید از این ظرفیت بخوبی استفاده گردد.
صفایی بوشهری تصریح كرد: در كنار جوانان نیروهای باتجریه هم می توانند برای انتقال تجربه های گران بهای خود حضور داشته باشند كه این مهم تولید كننده نیرویی تلفیقی و سودمند از جوانان و بزرگسالان برای كشور است.
وی بیان كرد: بجز در مواردی كه بكارگیری بازنشسته ها لزوم دارد نباید در این زمینه اصرار شود بلكه باید با بكارگیری نیروهای جوان زمینه مدیریتی شایسته و توانمند برای اداره امور كشور تولید شود.
صفایی بوشهری با گرامیداشت هفتم آذر روز نیروی دریایی ارتش اظهار داشت: نیروی دریایی در انقلاب و بخصوص عرصه دفاع مقدس دارای كارنامه ای باشكوه است.
وی اضافه كرد: این نیرو در عرصه ستاد و صف در حوزه های تولید جنگ افزارهای سطحی و زیر سطحی، آموزش های نرم افزاری و توسعه پیشرفت مناطق پیرامونی مانند جاسك و مكران حماسه آفریدند.
صفایی بوشهری تصریح كرد: نیروی دریایی ارتش در هر زمان كه بحرانی خارج از حوزه كاری پیش آمده هم همواره پیشقدم وارد میدان شده است.
وی بیان كرد: نیروی دریایی ارتش در جریان جنگ تحمیلی در مدت چند ماه نیروی دریایی رژیم بعث صدام را به طور كامل از چرخه جنگ حذف نمود.
صفایی بوشهری تصریح كرد: این نیرو در مقابل تهدیدهای دریایی آمریكا و حفاظت و حراست از كشتی های تجاری كشور نقش قابل توجهی ایفا كرده است.
وی اضافه كرد: آمادگی و اقتدار نیروهای مسلح سایه تهدید را از سر ملت دور می كند و كشور هر چه از این حیث قدرتمند تر باشد این امر سبب می گردد دشمنان هم در نوع عملكرد سخت خود تجدید نظر كنند.
وی تصریح كرد: وقتی آمریكا بترسد و موضع گیری كند و جبهه متفقان ضد نظام جمهوری اسلامی تشكیل دهد نشان از صلابت انقلاب اسلامی و مرگ حتمی ظلم و ستم جهانی به سركردگی آمریكا است.
صفایی بوشهری، 13 آذر ماه سالروز شهادت شهید حجت الاسلام شهید ابوتراب عاشوری و روز روحانیت استان بوشهر را گرامی داشت.
6043/7212


1397/09/09
22:48:01
5.0 از 5
4407
تگهای خبر: آموزش , ارز , اقتصاد , بازار
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش