13 هزار واحد مسكونی با كیفیت در ساوجبلاغ ایجاد می شود

13 هزار واحد مسكونی با كیفیت در ساوجبلاغ ایجاد می شود آنی بازار: مدیرعامل شركت عمران شهر جدید هشتگرد شهرستان ساوجبلاغ اعلام نمود كه كه كار ساخت 13 هزار واحد مسكونی با كیفیت در دستور كار این شركت قرار گرفته است.


به گزارش آنی بازار به نقل از ایرنا، سیدمهدی هدایت روز دوشنبه در نشست خبری گفت: وزارت راه و شهرسازی ساخت 50 هزار واحد مسكونی جدید باكیفیت بعنوان یك برنامه تكلیفی در كشور اجرایی كرده كه سهم شهرجدید هشتگرد 13 هزار واحد مسكونی است.
مدیر عامل شركت عمران شهر جدید هشتگرد اظهار داشت: از این 13 هزارواحد مسكونی قرارداد ساخت 10 هزار واحد مسكونی به میزان یك هزار میلیارد ریال با سه شركت بخش خصوصی منعقد شده است.
هدایت اظهار داشت: سه هزار واحد دیگر باز به صورت مشاركتی با بخش خصوصی تا حدودی عملیاتی شده و در حال عقد قرار داد هستیم.
وی اضافه كرد: در این زمینه باز با استفاده از ظرفیت پروژه های مسكن مهر فاقد متقاضی و راكد طی 9 تفاهم نامه با سرمایه گذاران، چهار هزار واحد مسكن مهر را تعیین تكلیف كرده ایم تا به صورت خودمالكی با كیفیت تر از مسكن مهر ساخته شود.
مدیرعامل شركت عمران شهر جدید هشتگرد اظهار داشت: در مجموع با ساخت 17 هزار واحد مسكونی در این شهر علاوه بر احداث اشتغال، مسكن با كیفیت در اختیار مردم قرار خواهیم داد.
وی گفت: اولویت اول ما تكمیل پروژه مسكن مهر با بیشتر از 95 درصد متقاضی موثر می باشد كه امیدواریم با فراهم كردن زیرساخت ها تا اواسط سال آینده پروژه های دارای متقاضی موثر تحویل و پرونده مسكن مهر بسته شود.

هدایت از حضور اعضای كمیسیون عمران مجلس در شهر جدید هشتگرد قدردانی كرد و اظهار داشت: در
اخیر با اعضای این كمیسیون و بازدید ها صحبت های خوبی شد كه امیدواریم دستگاه هایی كه در این نشست در زمینه با زیرساخت های مسكن مهر تعهد دادند به وعده خود عمل كنند.

وی با اشاره به اولویت تكمیل مترو هشتگرد گفت: امسال قرار بود 950 میلیارد ریال به این پروژه اختصاص پیدا كند كه تابحال محقق نشده است.
مدیرعامل شركت عمران شهر جدید هشتگرد اظهار داشت: با حمایت های معاون وزیر راه و شهرسازی و تلاش های شركت عمران 400 میلیارد ریال از بودجه نقدی این شركت كه حاصل تحقق 200 درصدی بودجه نقدی امسال می باشد به این پروژه تزریق شده و متوقف نشده است.
وی اظهار داشت: تلاش می نماییم با اختصاص بودجه تا آخر سال پروژه قطار شهری تكمیل شود.
مدیر عامل شركت عمران شهر جدید هشتگرد از راه اندازی شهرك سبز در این شهر آگاهی داد و اضافه كرد: زمینی به مساحت 36 هكتار در حاشیه پروژه مترو شهر جدید هشتگرد با هدف كنترل هدر رفت انرژی و احداث فضای سبز اختصاص یافته است.
هدایت دربخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: با هماهنگی انجام شده توانستیم در بخش خدمات رسانی به مسكن مهر شهر جدید هشتگرد برای سه هزارو 500 واحد مسكونی انشعاب آب، یك هزارو 300 واحد انشعاب برق و یك هزارو 500 واحد مسكونی انشعاب گاز خریداری و تجهیز نماییم.
وی اظهار داشت: احداث سرای محله در اولویت كاری امسال ما است كه 12 سرای محله ی جدید در مكان های مختلف مسكن مهر مطالعه و تعریف شده كه با جذب سرمایه گذار عملیاتی خواهد شد.
مدیر عامل شركت عمران شهر جدید هشتگرد گفت: با قیمت گذاری در تمام مسكن های مهر این شهر آماده فروش عرصه برای ساكنان مسكن مهر هستیم و همین طور افردای كه در شهر جدید پردیس با كمبود آورده مواجه گشته اند می توانند با بازگشت به كارگزاری مسكن مهر شهرجدید می توانند اقدام نمایند.
هدایت اظهار داشت: با تصویب پهنه بندی و حریم شهر جدید هشتگرد جانمایی ظرفیت های مختلف در بخش فرهنگ و هنر با هدف استقرار صنایع با فناوری بالا و خاص برای احداث اشتغال پایدار و خدمات زیر بنایی در حال انجام می باشد.

مدیر عامل شركت عمران شهر جدید هشتگرد از افتتاح 8 پروژه آموزشی، مذهبی، انتظامی، ورزشی و درمان با اعتباری بالغ بر 400 میلیارد ریال در رزوهای اخیر دراین شهر آگاهی داد.

وی با اشاره به اینكه شركت عمران در انجام امور محوله خود به خوبی اقدام می كند اظهار داشت: در زمان حاضر ده ها طرح عمرانی، پروژه روبنایی، چند مدرسه و 2 باب كلانتری تولید شده است اما متاسفانه به سبب كمبود نیروی انسانی، معلم و كادر آموزشی دستگاه بهره بردار این پروژه ها را تحویل نمی گیرند.

مدیر عامل شركت عمران شهر جدید هشتگرد از واگذاری پروژه ریحانه در ورودی شهر كه سالها نیمه كاره رها شده به بانك قوامین آگاهی داد و اظهار داشت: با توافقاتی كه انجام شده ساخت و تكمیل این پروژه بزودی آغاز خواهد شد.
شهرجدید هشتگرد حدود 60 هزار سكنه دارد كه با تكمیل وواگذاری بیشتر از 50 هزار واحد مسكن مهر جمعیت آن از 500 هزار نفر فراتر می رود.
6155


1397/09/12
13:47:22
5.0 از 5
4424
تگهای خبر: آموزش , بانك , تولید , خدمات
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش