مهر خبر می دهد؛

فروش دلارهای تاریخ قدیم در صرافی ها، اگر تمایل دارید بخرید!

فروش دلارهای تاریخ قدیم در صرافی ها، اگر تمایل دارید بخرید! آنی بازار: برخی صرافی ها با نصب نوشته هایی با بیان اینكه تاریخ دلارهایشان مربوط به سال ۲۰۰۶ و ماقبل آن است، از مشتری خواسته اند كه در صورت تمایل نسبت به خرید آنها اقدام نماید.


به گزارش آنی بازار به نقل از مهر، در شرایطی كه تقاضا برای خرید دلار در بازار باردیگر بالا رفته و عموما ورود سوداگران به بازار را رقم زده است، برخی صرافی ها با نصب نوشته هایی اعلام نموده اند كه تاریخ اسكناس های قابل فروش آنها مربوط به سال ۲۰۰۶ و ماقبل آن است و اگر مردم تمایل به خرید آنها دارند، اقدام نمایند. در نوشته ای كه بر شیشه یكی از صرافی ها نصب شده، نوشته شده است: « تاریخ دلارها ماقبل سال ۲۰۰۶ و چاپ قدیم و كهنه و گاهی مهرخورده می باشد. لطفا در صورت تمایل مبادرت به خرید نمایید. در ضمن صرافی هیچ گونه مسئولیتی پس از فروش نمی پذیرد.» البته بانك مركزی هم در اطلاعیه ای اعلام نموده است:
بازار ارز روند با ثبات خودرا متناسب با عرضه و تقاضای بازار ادامه خواهد داد؛ بدین سبب مردم، به تاكتیك های دلالان و واسطه های نوسانگیر در بازارتوجه داشته باشند و در صورت نیاز به اسكناس، مورد نیاز برای تقاضای واقعی خود، به صرافی ها و بانك های عامل بازگشت كنند.
در اختتام تاكید می شود، حجم ذخایر نقدی و موجودی حساب های بانك مركزی در سطح بسیار مطلوب قرار دارد و این بانك بنا به شرایط و سیاست كلان كشور از منابع ارزی خود استفاده بهینه می كند

1397/10/05
17:47:32
5.0 از 5
4427
تگهای خبر: ارز , بازار , بانك , بانك مركزی
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش