عضویت كترینگ هوایپمایی كیش ایر در سازمان بین المللی سیتی وان

عضویت كترینگ هوایپمایی كیش ایر در سازمان بین المللی سیتی وان آنی بازار: كترینگ هوایپمایی كیش ایر عضو خانواده سازمان بین المللی سیتی وان شد.به گزارش آنی بازار به نقل از مهر، پروانه بین المللی استاندارد محصول (كیفیت، سلامت، حلیت و اصالت) سازمان بین المللی سیتی وان (SITI1) در حوزه كالا و خدمات، روز سه شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ و با حضور مدیران ارشد سازمان بین المللی سیتی وان و مسئولان شركت هواپیمایی كیش ایر، در تهران به این ایرلاین اعطاء شد.
این پروانه بین المللی به سبب بیشتر از ۲۰ سال فعالیت كیترینگ كیش ایر و سابقه خدمت در تهیه سرویس غذایی و اهمیت به كیفیت، سلامت حلیت و اصالت و استانداردهای بین المللی بعنوان شاخص كلیدی و كنترل مستمر آن به این شركت اهدا شد.
در این مراسم امامی، معاون بازرگانی شركت هواپیمایی كیش ایر در سخنرانی خود با اشاره به تمركز ۸۰ در صد از پتانسیل فعالیت های گردشگری هواپیمایی كیش ایر در منطقه آزاد كیش بعنوان اصلی ترین مقصد و اینكه افتخار بزرگی است كه كیرینگ این شركت هواپیمایی با جابه جایی بیشتر از ۵۰۰۰ هزار مسافر در ۱۷ مسیر پرواز داخلی و خارجی با دریافت این استاندارد بین المللی توانسته است حرفی برای گفتن در حوزه خدمات رسانی مشتریان خود داشته باشد.
پس از آن شكر لو، مدیر كیترینگ كیش ایر به معرفی كیترینگ كیش ایر پرداختند. وی به اهمیت سلامت و كیفیت مواد غذایی در خطوط پروازی كیش ایر تاكید نمود.
سازمان بین المللی سیتی وان، تنها سازمان صادركننده پروانه بین المللی بهره برداری استاندارد محصولات و خدمات در حوزه كیفیت، سلامت، حلیت و اصالت است و بر طبق موافقت رئیس شورای تایید صلاحیت و مركز ملی تایید صلاحیت ایران، به شماره گواهینامه NACI/۶۱۹ و NACI۲۰۱ قرار گرفته و گواهینامه شماره ۱۳۰۵۲۱۲، سازمان جهانی مالكیت معنوی (WIPO) در ژنو سوئیس را به خود مختص كرده است. سازمان بین المللی سیتی وان تنها سازمان در ایران و جهان است كه صلاحیت صدور گواهینامه محصولات، فرآیندها و خدمات (حلال) را در اختیار دارد.
در حال حاضر هیچ سازمان و نهاد دولتی و خصوصی امكان صدور چنین گواهینامه ای را ندارد. این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1397/11/01
13:32:23
5.0 از 5
4951
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش