پیشنهاد بهاری ایران تلنت برای شركت های متوسط:

فقط استخدام نكنید، بلكه برای آینده نیروی انسانی برنامه ریزی كنید

فقط استخدام نكنید، بلكه برای آینده نیروی انسانی برنامه ریزی كنید به گزارش آنی بازار ایران تلنت بعنوان بزرگ ترین سایت و مرجع استخدام ایران، همیشه تلاش دارد تا شركت ها را در راه توسعه نیروی انسانی یاری دهد.به گزارش آنی بازار به نقل از مهر، برنامه ریزی و توسعه صحیح منابع انسانی، پیشنهاد ویژه ایران تلنت در طرح بهاری است. پیشنهاد ویژه ایران تلنت، مخصوص شركت های سایز متوسط طراحی شده است.
توسعه منابع انسانی؛ نیاز شركت های سایز متوسط
ایران تلنت با بررسی بسیار دقیق نیازهای استخدامی شركت های سایز متوسط ۲۰ تا ۲۰۰ نفره، به این نتیجه رسیده است كه بزرگ ترین نیاز این شركت ها برنامه ریزی صحیح و دقیق برای منابع انسانی به همراه استفاده از ابزارهای صحیح در امتداد ایجاد برند ثمین كارفرمایی است.
در این راستا در طرح بهاره ایران تلنت قابلیتی ویژه در نظر گرفته شده كه مشتریان می توانند در كنار خرید بسته های استخدام ایران تلنت با امكانات منحصر به فرد، از ابزارهای پیشرفته برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی ایران تلنت باز استفاده كنند.

راه حلی جامع برای استخدام، توسعه و برنامه ریزی منابع انسانی
در این چاره بهاری، علاوه بر بسته های تركیبی استخدام ایران تلنت، غرفه نمایشگاه كار تلنت كوچ با هدف جذب بهترین استعدادهای دانشگاهی كشور و توسعه منابع انسانی با پتانسیل بالا و همین طور دسترسی به بانك جامع اطلاعات حقوق دستمزد ایران سلری به منظور برنامه ریزی نیروی انسانی و مدیریت توقعات و هزینه های سازمان در نظر گرفته شده است.
در كنار بهترین شركت ها دیده شوید!
در دنیای رقابتی امروز، قرارگیری برندها در كنار یكدیگر و در كنار برندهای بزرگ مزیتی بی نظیر محسوب می شود. این مزیت در بین مدت به شكل گیری یك برند كارفرمایی باارزش منجر شده و نهایتاً، هزینه های سازمان را می كاهد و بهترین نیروهای بازار را به سمت این برندها جذب می كند.
برای كسب اطلاعات بیشتر درباره طرح بهاری ایران تلنت، می توانید به صفحه این كمپین در وبسایت ایران تلنت بازگشت كنید یا با شماره تلفن ۰۲۱۲۲۷۷۷۷۰۴ تماس حاصل فرمائید.
این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1398/02/14
15:29:49
5.0 از 5
4243
تگهای خبر: ابزار , ارز , ارزش , بازار
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش