نسبت هزینه به درآمد آمریكایی ها چه قدر است؟

نسبت هزینه به درآمد آمریكایی ها چه قدر است؟ به گزارش آنی بازار بررسی ها نشان داده است مدرك تحصیلی ارتباط زیادی با هزینه و درامد شهروندان آمریكایی دارد.


به گزارش آنی بازار به نقل از ویژوال كپیتالیست، با تجزیه و تحلیل آمارهای اعلام شده توسط دفتر آمار وزارت كار آمریكا نسبت هزینه به درآمد شهروندان آمریكایی بر حسب مدرك تحصیلی آنها در چهار گروه اندازه گیری شده است.
افراد دارای تحصیلات دبیرستانی یا پایین تر
این افراد به صورت متوسط ۱۷ هزار و ۹۷۹ دلار در سال دستمزد و ۷۵۰۳ دلار درآمد متفرقه دارند. تقریباً تمام درآمد این افراد خرج می شود بگونه ای كه این افراد سالانه ۲۸ هزار و ۲۴۵ دلار در سال (معادل ۹۸.۵ درصد كل درآمد) خویش را هزینه می كنند.
بیشترین سهم مخارج افراد این طبقه شامل مسكن (با ۲۳.۵ درصد)، مخارج شخصی (۱۲.۳ درصد)، مخارج خانوار با (۸.۴ درصد) و بیمه و سوخت (با ۸.۲ درصد) است.
افراد دارای دیپلم
این افراد به صورت متوسط سالانه ۳۵ هزار و ۳۶ دلار هزینه دارند كه معادل ۸۷.۳ درصد از كل متوسط درآمد آنها است. این افراد به صورت متوسط سالانه ۷.۸ درآمد خویش را پس انداز می كنند و بزرگ ترین مخارج آنها مربوط به مسكن با ۲۱.۷ درصد است.
افراد دارای مدرك لیسانس
این طبقه به صورت متوسط سالانه ۶۳ هزار و ۳۷۳ دلار هزینه دارد كه معادل ۶۸.۶ درصد از كل درآمد آنها است. متوسط درآمد سالانه این طبقه ۸۱ هزار و ۶۲۹ دلار در سال است و بزرگ ترین اقلام هزینه ای آنها شامل مسكن با ۲۲.۴ درصد و غذا با ۷.۶ درصد است.
افراد دارای فوق لیسانس و بالاتر
این افراد به صورت متوسط سالانه ۸۳ هزار و ۵۹۳ دلار هزینه دارند كه معادل ۶۲.۹ درصد از كل متوسط درآمد آنها است. این افراد به صورت متوسط سالانه ۱۷ هزار دلار از درآمد خویش را پس انداز می كنند و بزرگ ترین مخارج آنها مربوط به مسكن با ۳۲.۳ درصد است.1398/03/24
13:09:28
5.0 از 5
5067
تگهای خبر: بیمه , دلار , مدرك , مسكن
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش