شاخص بورس كانال شكنی كرد

شاخص بورس كانال شكنی كرد آنی بازار: امروز نماگر اصلی بورس تهران توانست با رشد بیشتر از 4000 واحد كانال 261 هزار واحدی را بشكند و ركوردی جدید به ثبت برساند. بیشتر سهم ها در بازار سهام امروز رشد كردند.


به گزارش آنی بازار به نقل از ایسنا، امروز شاخص كل بازده نقدی و قیمتی بورس اوراق بهادار تهران ۴۲۹۴ واحد رشد كرد و در تراز ۲۶۱ هزار و ۳۹۱ واحدی ایستاد و توانست ركوردی جدید را به ثبت برساند. همین طور شاخص كل هم وزن با ۱۱۰۷ واحد رشد رقم ۶۸ هزار و ۲۷۲ واحدی را تجربه نمود.
شاخص آزاد شناور نیز با ۵۰۲۸ واحد افزایش تا رقم ۲۹۶ هزار و ۴۱۱ واحد بالا رفت و شاخص بازار اول و دوم هر كدام به ترتیب ۳۸۳۸ و ۵۵۳۹ واحد افزایش یافتند.
امروز نماد شركت های فولاد مباركه اصفهان، شركت ارتباطات سیار ایران و مخابرات ایران هر كدام به ترتیب ۳۸۹، ۳۱۱ و ۲۸۴ واحد فاكتورهای بازار را تقویت كردند و در طرف مقابل سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران، دادگسترعصر نوین و لابراتوار دكتر عبیدی هر كدام به ترتیب ۳۵، ۲۰ و ۱۶ واحد به كاهش فاكتورهای بازار دامن زدند.
در گروه محصولات شیمیایی حجم معاملات به ۱۵۰ میلیون سهم و اوراق مالی رسید و ارزش معاملات تا رقم ۱۱۴ میلیارد تومان در این گروه بالا رفت. بار دیگر گروه محصولات شیمیایی بیشترین ارزش معاملات را به دست آوردند.
خودرویی ها بعد از گروه محصولات شیمیایی بیشترین ارزش معاملات را به دست آوردند؛ بطوریكه با دادوستد ۴۴۰ میلیون سهم به ارزش معاملات ۱۰۹ میلیارد تومان رسید.
بعد از خودرویی ها، فلزات اساسی، سرمایه گذاری ها و بانك ها بیشترین ارزش معامله را به خود اختصاص دادند.
ارزش كل معاملات بورس تهران امروز به ۱۱۱۰ میلیارد تومان رسید كه این رقم ناشی از دست به دست شدن ۳.۳ میلیارد سهم و اوراق مالی بود. همین طور تعداد معاملات این بازار به ۳۴۵ هزار و ۵۲۳ رسید.
در فرابورس ایران شاخص كل توانست ۵۰ واحد رشد كند و تا رقم ۳۵۱۷ بالا رود. ارزش كل معاملات فرابورس تا رقم ۱۱۵۱ میلیارد تومان بالا رفت و حجم معاملات این بازار رقم دو میلیارد سهم و اوراق مالی را پشت سر گذاشت.
در بورس تهران تعداد نمادهای مثبت به ۲۵۰ و در فرابورس ایران به ۱۲۲ رسید. همین طور تعداد نمادهای منفی در بورس به ۹۲ و در فرابورس به ۸۰ رسید.
منبع:

1398/05/24
08:50:09
5.0 از 5
4312
تگهای خبر: ارز , ارزش , بازار , بانك
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش