معاون وزیر راه و شهرسازی:

طرح تأمین مسكن كارمندان بزودی در دولت تصویب می شود

طرح تأمین مسكن كارمندان بزودی در دولت تصویب می شود آنی بازار: معاون مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از آماده شدن طرح تأمین مسكن كارمندان برای تصویب در هیئت دولت در آینده نزدیك آگاهی داد.به گزارش آنی بازار به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مازیار حسینی گفت: بحث مسكن مورد تاكید دولت می باشد و وزارت راه و شهرسازی برنامه راه اندازی ۴۰۰ هزار واحد مسكونی را در دستور كار دارد.
وی با اشاره به ماده ۶ قانون ساماندهی تولید مسكن كه در آن قید شده زمین هایی كه كاربری مسكونی دارند و در اختیار سازمان ها و دستگاه ها هستند باید به امر تولید مسكن تخصیص یاید، تاكید كرد: چنانچه دستگاه ها، زمین های دولتی در اختیار دارند در اختیار اجرای طرح تام كاد (طرح تأمین مسكن كاركنان دولت) قرار دهند و این تخصیص زمین با اولویت خود دستگاه ها و كارمندان آنها اجرایی و عملیاتی می شود كه می تواند تشویقی برای دستگاه هایی باشد كه در این كار با دولت همراهی كرده اند.
حسینی افزود: طرح تام كاد خصوصاً برای خانه دار شدن كارمندانی است كه اخیرا وارد دستگاه ها شده اند. در عین حال، مازاد واحدهای مسكونی كه در این طرح راه اندازی می شوند، می تواند در اختیار سایر مردم، قرار بگیرد.
وی اشاره كرد: با این روش، هم اختلاط جمعیتی رخ می دهد و هم زمین هایی كه فریز شده و از مدار توسعه و ساخت و ساز خارج شده اند می تواند وارد ساخت و تولید مسكن شود.
معاون مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی اظهار داشت: مسكن، جزء مهمترین مسائل وزارت راه و شهرسازی و مورد تاكید رئیس جمهور است. در آینده نزدیك، برنامه اجرایی طرح تام كاد كه طرح تامین مسكن كاركنان دولت می باشد در دولت مصوب خواهد شد و قسمتی از مشكلات مردم را به كمك این طرح ها برطرف می نماییم.


منبع:

1398/05/26
15:17:18
5.0 از 5
4597
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش