هلدینگ خلیج فارس اعلام كرد

سود ۳۶ تومانی برای هر سهم

سود ۳۶ تومانی برای هر سهم به گزارش آنی بازار مجمع عادی عمومی سالیانه هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس امروز با حضور ۹۵.۶۵ درصد از سهامداران تشكیل و مقرر شد كه به ازای هر سهم ۳۶ تومان سود تقسیم شود.


به گزارش آنی بازار به نقل از ایسنا، امروز (دوشنبه) مجمع عادی عمومی سالانه هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس در مركز همایش های برج میلاد با حضور ۹۵.۶۵ برگزار گردید. در این مجمع تصویب صورت های مالی به تصویب رسید و مقرر شد به ازای هر سهم ۳۶ تومان سود توزیع شود.
در این مجمع بعد از قرائت گزارش عملكرد هیات مدیره برای سال مالی منتهی به خرداد ۹۸ و نظر حسابرس و بازرس قانونی شركت، صورت های مالی تصویب و بنا به پیشنهاد هیات مدیره مقرر شد از ۱۰۷ تومان و ۸ ریال سود محقق شده هر سهم، ۳۶ تومان معادل ۳۳.۴ درصد سود برای هر سهم توزیع شود و مابقی به حساب سود انباشته منظور شود تا بعد از افزایش سرمایه ۶۳ تومان معادل مجموع ۹۲ درصد به سهامداران تعلق گیرد.
بدین سان سهامداران حقیقی از ۱۱ آبان ماه سال جاری می توانند با رفتن به شعب بانك تجارت و عرضه اصل و تصویر كارت ملی و اعلام كد بورسی نسبت به دریافت سود اقدام نمایند.
علاوه بر این سود سهام صندوق ها و سبدگردان ها هم از ۱۱ آبان پرداخت می شود و سهامداران حقوقی دارای یك تا پنج میلیون سهم از یك دی ماه و از پنج میلیون و یك سهم به بالا هم از یك خرداد سال آینده می توانند سود خویش را دریافت نمایند.
همینطور در این مجمع عنوان شد كه مقرر است تا آخر سال ۱۳۹۸ دو شركت از زیر مجموعه های هلدینگ خلیج فارس در بورس تهران ارائه شود. این طور كه مدیر عامل هلدینگ خلیج فارس اعلام نمود حداقل دو شركت از شركت های "آریا ساسول"، "تند گویان" و "بوعلی سینا" تا كمتر از پنج ماه دیگر عرضه اولیه خواهد شد.1398/07/30
10:39:35
5.0 از 5
4755
تگهای خبر: بانك , بورس , شركت
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش