مدیركل امور مالیاتی استان:

تنها ۱۰۰ پزشك كهگیلویه و بویراحمد كارت خوان خویش را ثبت كردند

تنها ۱۰۰ پزشك كهگیلویه و بویراحمد كارت خوان خویش را ثبت كردند به گزارش آنی بازار ایسنا/كهگیلویه و بویراحمدمدیركل امور مالیاتی كهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: تابحال ۱۰۰ پزشك این استان برای شفافیت تراكنش های بانكی مشاركت كردند.


«محمد علی غفاری» در گفت و گو با ایسنا اضافه كرد: تابحال حدود ۱۰۰ پزشك معادل ۲۱ درصد از مجموع كل پزشكان استان برای شفافیت تراكنش های بانكی مشاركت كردند و كارت خوان خویش را به سامانه سازمان امور مالیاتی كشور متصل كرده اند.
وی اظهاركرد: در سطح كشور استان های ایلام و كهگیلویه و بویراحمد مشاركتی كمتر از میانگین كشوری داشته اند.
مدیركل امور مالیاتی كهگیلویه و بویراحمد تصریح كرد: با وجود پیگیری های زیاد صورت گرفته برای نشست با رئیس سازمان نظام پزشكی استان در این خصوص اما تا كنون حاضر نشدند كه با این سازمان نشستی داشته باشیم.
غفاری با اشاره به اینكه پزشكان قشر فرهیخته، فهیم، تحصیلكرده و نخبه هستند، خاطرنشان كرد: استانی كه در زمینه حضور در هشت سال دفاع مقدس نسبت به جمعیت بیشترین حضور را داشت اما در ارتباط با اتصال كارت خوان پزشكان خود كمترین مشاركت را داراست.
وی افزود: بر مبنای بند "ی" تبصره ۶ قانون بودجه امسال و تبصره ۲ ماده ۱۶۹ قانون مالیات های مستقیم، همه صاحبان حرف و مشاغل پزشكی، پیراپزشكی، داروسازی و دامپزشكی كه مجوز فعالیت آنها توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی، سازمان نظام پزشكی ایران و یا سازمان نظام دامپزشكی و سازمان دامپزشكی ایران صادر می شود، مكلف هستند در قالب آئین نامه تبصره ۲ ماده ۱۶۹ از آغاز امسال از پایانه فروشگاهی استفاده كنند.
مدیركل امور مالیاتی كهگیلویه و بویراحمد عنوان كرد: بر طبق ماده ۱۵، نصب نكردن و یا استفاده نكردن از سامانه صندوق فروش و یا ثبت نكردن صورتحساب خرید و فروش مشمول جریمه ۲ درصد فروش خواهد بود كه این مهم بر مبنای تبصره ۲ ماده ۱۶۹ قانون مالیات های مستقیم است.
به تازگی "علی رستم پور"، مدیركل دفتر تنظیم مقررات سازمان امور مالیاتی اظهار داشت: تابحال ۲۸ هزار پزشك در طرح سازمان مالیاتی برای شفافیت تراكنش های بانكی مشاركت داشته اند كه استان های ایلام و كهگیلویه و بویراحمد كمترین مشاركت را داشتند.
1398/08/11
11:39:25
5.0 از 5
4507
تگهای خبر: آموزش , بانك , خرید , سازمان
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش