خزانه دار كل كشور:

امور استان ها بین معاونت های وزارت اقتصاد تقسیم می شود

امور استان ها بین معاونت های وزارت اقتصاد تقسیم می شود به گزارش آنی بازار معاون نظارت مالی وزارت امور اقتصادی و دارایی و خزانه دار كل كشور اظهار داشت: یكی از برنامه های وزیر امور اقتصادی و دارایی برای افزایش بهره وری و رسیدگی به امور، تقسیم بندی تمام استان های كشور بین معاونت ها است.


سیدرحمت الله اكرمی روز چهارشنبه در دیدار با كاركنان اداره كل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان، تصریح كرد: تقسیم بندی استان ها در میان معاونان این وزارتخانه باعث افزایش بهره وری می شود.
وی تصریح كرد: معاونان با استان های حوزه كاری خود در ارتباط هستند تا مسائل و مشكلات را پیگیری و رفع كنند.
كرمی اضافه كرد: در سفرهای استانی ضمن شنیدن گزارش ها، شنونده دیدگاه و نظرات مدیران و كاركنان استان ها هستیم تا نسبت به پاسخگویی و یا انتقال مشكلات به مقام عالی وزارت اقدام نماییم.
مدیركل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان هم با اشاره به اینكه بقای سازمان بر سه اصل، استوار است، اظهار داشت: این اصول شامل استقلال سیستم، كار گروهی و تیمی و احساس مسؤولیت و تعهد عملی است.
ابوالفضل عباسچیان تصریح كرد: شعار اصلی و محوری برنامه های اداره كل این است كه به نحوی انجام وظیفه نماییم كه سبب ارتقای سازمان شده و سازمان به وجود كاركنان افتخار كند.
دیدار با كاركنان اداره كل امور اقتصادی و دارایی، جلسه مشترك با مدیران دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی در استان، جلسه مشترك با ذیحسابان دستگاه های اجرایی و دیدار با استاندار از برنامه های سفر معاون نظارت مالی وزیر امور اقتصادی و دارایی و خزانه دار كل كشور به زنجان است.


1398/09/21
16:03:35
5.0 از 5
4461
تگهای خبر: اقتصاد , دستگاه , سازمان
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش