نوبخت، جزئیات افزایش پلكانی معكوس حقوق كاركنان را اعلام نمود

نوبخت، جزئیات افزایش پلكانی معكوس حقوق كاركنان را اعلام نمود به گزارش آنی بازار رئیس سازمان برنامه و بودجه كشور، اظهار داشت: علاوه بر افزایش 15 درصدی با استفاده از روش پلكانی نزولی، حقوق كاركنان به كف حقوق در نظر گرفته شده، افزوده می شود.


به گزارش روز شنبه خانه ملت، «محمدباقر نوبخت» در زمینه افزایش پلكانی حقوق كارمندان، اضافه كرد: متوسط افزایش ۱۵ درصدی حقوق كارمندان دولت در منابع لایحه بودجه سال ۹۹ دیده شده، اما سناریویی برای عملكرد افزایش حقوق پلكانی كارمندان نیز در نظر گرفته ایم.
رییس سازمان برنامه و بودجه اضافه كرد: برپایه راه كار افزایش پلكانی حقوق كاركنان دولت كف حقوق دو میلیون و ۷۰۰ هزار تومان تا سه میلیون تومان درنظرگرفته می شود كه باید به صورت پلكانی نزولی، افرادی كه كمتر از میزان مشخص شده حقوق دریافت می كنند به این حداقل برسند.
وی افزود: حقوق افرادی كه بیشتر از سقف تعیین شده است ۱۲ درصد افزوده می شود و سه درصد دیگر به حقوق افرادی كه زیر سقف مشخص شده، تخصیص داده می شود.
نوبخت با اشاره به اینكه سناریوهای متفاوتی را در نظر داریم كه در كمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹ در نظر گرفته شده، اشاره كرد: هر تصمیمی كه در زمینه افزایش پلكانی حقوق كاركنان در كمیسیون تلفیق لایحه بودجه و صحن علنی مجلس مورد تصویب قرار بگیرد، اجرا می نماییم.منبع:

1398/10/23
14:28:40
5.0 از 5
4301
تگهای خبر: سازمان
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش