۱۰۰ میلیارد دلار ظرفیت صادرات به كشورهای همسایه وجود دارد

۱۰۰ میلیارد دلار ظرفیت صادرات به كشورهای همسایه وجود دارد به گزارش آنی بازار معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس كل سازمان توسعه تجارت ایران اظهار داشت: برپایه بررسی های كارشناسی انجام شده ۱۰۰ میلیارد دلار ظرفیت صادرات به بازار كشورهای همسایه وجود دارد.


حمید زادبوم ایران شامگاه پنجشنبه در نشست میرصادراتی قطر و عمان در اتاق تعاون هرمزگان اضافه كرد: به ترتیب كشورهای پاكستان و تركیه بیشترین ظرفیت پذیرش كالاهای تولیدی ایران را دارند كه این برای جوانان و فعالان اقتصادی خبر خوبی است.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اضافه كرد: ظرفیت و گروه های كالایی دارای مزیت صادراتی به این كشورها مشخص شده كه بر روی پایگاه اینترنتی این سازمان منتشر خواهد شد.
وی افزود: كشورهای حاشیه خلیج فارس باتوجه به جمعیت و وسعتی كه دارند بازارهای خوبی برای برخی كالاهای كشور هستند ولی بازارهای بزرگ مانند روسیه و چین هم مد نظر صادر كنندگان باشد.
رییس كل سازمان توسعه تجارت ایران در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: حجم مبادلات تجاری بین ایران و قطر ۲۳۰ میلیون دلار و ایران و عمان یك میلیارد و ۱۶۰ میلیون دلار است كه می تواند افزیش یابد.
زادبوم اشاره كرد: در ماه های آینده كمیسیون مشترك ایران و قطر در تهران برگزار و راه های افزایش تبادلات تجاری بررسی می شود وهمچنین در حاشیه آن هم نمایشگاهی از ظرفیت ها و توانمندی های دو كشور برگزار می شود.
وی تصریح كرد: كشور عمان هم ظرفیت مناسبی برای صادرات كالاهای كشاورزی و صادرات مجدد است كه حتی صادر كنندگان می توانند از آن برای صادرات مجدد كالاهای خود استفاده كنند.
نشست میز صادراتی قطر و عمان در بندرعباس نشست میز صادراتی قطر و عمان در بندرعباس نشست میز صادراتی قطر و عمان در بندرعباس نشست میز صادراتی قطر و عمان در بندرعباس نشست میز صادراتی قطر و عمان در بندرعباس نشست میز صادراتی قطر و عمان در بندرعباس نشست میز صادراتی قطر و عمان در بندرعباس نشست میز صادراتی قطر و عمان در بندرعباس نشست میز صادراتی قطر و عمان در بندرعباس نشست میز صادراتی قطر و عمان در بندرعباس نشست میز صادراتی قطر و عمان در بندرعباس نشست میز صادراتی قطر و عمان در بندرعباس نشست میز صادراتی قطر و عمان در بندرعباس نشست میز صادراتی قطر و عمان در بندرعباس نشست میز صادراتی قطر و عمان در بندرعباس نشست میز صادراتی قطر و عمان در بندرعباس نشست میز صادراتی قطر و عمان در بندرعباس نشست میز صادراتی قطر و عمان در بندرعباس نشست میز صادراتی قطر و عمان در بندرعباس نشست میز صادراتی قطر و عمان در بندرعباس نشست میز صادراتی قطر و عمان در بندرعباس نشست میز صادراتی قطر و عمان در بندرعباس نشست میز صادراتی قطر و عمان در بندرعباس نشست میز صادراتی قطر و عمان در بندرعباس نشست میز صادراتی قطر و عمان در بندرعباس نشست میز صادراتی قطر و عمان در بندرعباس نشست میز صادراتی قطر و عمان در بندرعباس

1398/10/28
14:54:24
5.0 از 5
4211
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تجاری , تولید
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش