چه كسانی پنجمین بسته حمایت معیشتی را دریافت می كنند؟

چه كسانی پنجمین بسته حمایت معیشتی را دریافت می كنند؟ به گزارش آنی بازار سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی اظهار داشت: افرادی كه در اسفندماه سال قبل بسته حمایت معیشتی دریافت نمودند، فروردین ماه امسال نیز جزو مشمولان خواهند بود.


«حسین میرزایی» روز یكشنبه در گفت و گو با ایرنا اضافه كرد: افرادی كه در فهرست اسفند ماه بودند به هیچ وجه حذف نخواهند شد و بالتبع به این فهرست كسی هم اضافه نخواهد شد.
وی اشاره كرد: افرادی كه قبل از این نسبت به عدم دریافت بسته حمایت معیشتی اعتراض كرده بودند و در فهرست مشمولان قرار نگرفته بودند و نیز افرادی كه در فهرست یارانه بگیران نبودند و متقاضی دریافت حمایت معیشتی هستند در خرداد ماه ۹۹ یكبار دیگر بررسی و وسع سنجی می شوند.
سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان بسته حمایت معیشتی اضافه كرد: بعد از بررسی اعتراض افراد چنانچه واجد شرایط باشند و مشمول شوند، به فهرست اضافه می شوند.
وی اشاره كرد: آزمون وسع در خرداد ماه امسال برای مشمولین و متقاضیان جدید اجرا می شود و فهرست مشمولین یكبار دیگر بروزرسانی می شود.
میرزایی اظهار داشت: تاریخ واریز كمك حمایت معیشتی توسط سازمان برنامه و بودجه مشخص خواهد شد. وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی تنها مسوول شناسایی مشمولان است و امورات در رابطه با واریز توسط سازمان برنامه و بودجه انجام می شود.
براساس اعلام سازمان برنامه و بودجه مرحله پنجم كمك های معیشتی دولت و نخستین واریزی در سال ۹۹ ساعت ۲۴ یكشنبه (۱۰ فروردین) به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
مبلغ پرداختی بابت طرح حمایتی معیشتی دولت به خانوارهای یك نفره ۵۵ هزار تومان، ۲ نفره ۱۰۳ هزار تومان، سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، چهار نفره ۱۷۲ هزار تومان و پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان واریز می شود.منبع:

1399/01/11
23:44:11
5.0 از 5
3191
تگهای خبر: سازمان
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش