آشنایی با اتاق تمیز

آشنایی با اتاق تمیز اتاق تمیز و یا كلین روم اتاقی است كه غلظت ذرات در هوا و دما ، رطوبت و فشار باید كنترل شده باشد و باید به گونه ای ساخته شود كه ورود ذرات و هم چنین در صورت ورود بقای آنها كم باشد.


شرکت اندیشگران جامع صنعت ایرانیان با بهره گیری از پرسنل متخصص ، باتجربه و آگاه به صنایع دارویی و غذایی و بیوتکنولوژی سعی دارد با بکار گیری جدید ترین روشها و آخرین استانداردها، پروژه هایی با کیفیت بالا و در حد استانداردهای جهانی تحویل مشتریان نماید. 
بدین جهت در راستای تحویل پروژهای استاندارد از دانش و علوم روز بهره گرفته ، همچنین از محصولات شرکت های معتبر دنیا جهت رسیدن به کیفیت مطلوب استفاده می نماید. این استراتژی کاری ومدیریت مدرن پروژه بصورت کلید در دست EPC، قطعا شرکت را از بقیه شرکت های هم تراز خود در صنایع دارویی و غذایی و بیوتکنولوژی متمایز می نماید. اتاق تمیز اندیشگران جامع صنعت ایران ، اتاق تمیز چیست ؟ و در چه مواردی کاربرد دارد؟
اتاق تمیز و یا کلین روم اتاقی است که غلظت ذرات در هوا و دما ، رطوبت و  فشار باید کنترل شده باشد.
و هم چنین باید به گونه ای طراحی و ساخته شود که ورود ذرات و هم چنین در صورت ورود بقای آنها کم باشد.
همانگونه که پیداست اتاق تمیز یا کلین روم (clean room) و همچنین تجهیزات اتاق تمیز یکی از خدماتی می باشد، که شرکت اندیشگران جامع صنغت ایران به آن به صورت بسیار تخصصی و قوی ساخته و پرداخته است.
 

تجهیزات اتاق تمیز

از محصولات اتاق تمیز می توان به: درب اتاق تمیز (کلین روم) ، سیستم اینتر لاک وابسته ، ساخت انواع درب های اتاق تمیز کاملا فلاش شده وسازگار با cGMP با فریم آلومنیمی و UPVC با قیمت مناسب  و سیستم های اینترلاک آنها با نصب آسان ، سالن اتاق تمیز (کلین روم)، مبلمان اتاق تمیز ( کلین روم) دوش هوا اتاق تمیز ( کلین روم ) ، هواساز اتاق تمیز ،اتاق تمیز پرتابل ، کلین‌ روم، هواساز هایژنیک، فن فیلتر یونیت ، اتاقک توزین ، پنجره های اتاق تمیز، پس باکس ، پس تروکس ، میز قفسه، سیستم مونیتورینگ ، فیلتر های هپا و الپا ، سیستم ایر شاور ، فیلتر باکس هپا ، کف سازی ، پرده pvc ، دوش هوا ، هود لامینار ، کانال کشی و فیلتر باکس تجهیزات استیل و … اشاره کرد .
شرکت اندیشگران جامع صنعت ایرانیان جهت معتبر سازی و تست تجهیزات بسیار موفق عمل نموده است.
 

کاربرد اتاق تمیز

کاربرد اتاق تمیز در صنایع و خط تولید حساس مانند : صنایع الکترونیک و میکرو الکترونیک ، صنایع داروسازی ، بیمارستانها ، صنایع غذایی و … مورد استفاده قرار می گیرد.
 
 
برای ارتباط با شرکت اندیشگران جامع صنعت ایرانیان با تلفن
تلفن همراه
۰۹۳۵۲۲۶۷۳۹۶
تلفن دفتر کرج:
026-34308535 
دفتر تهران :
22954192
 
تماس حاصل نمایید. ما همچنان پاسخگو و همراه شماییم.
سایت : https://ajsico.com
 
کلین روم ، هواساز هایژنیک ، معتبر سازی ، طراحی کارخانجات اتاق تمیز
1399/02/08
21:36:29
5.0 از 5
3049
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش