اطلاعیه شماره یك سهام عدالت؛

مشمولان سهام عدالت از امروز نسبت به دارایی خود آگاه می شوند

مشمولان سهام عدالت از امروز نسبت به دارایی خود آگاه می شوند به گزارش آنی بازار در اولین اطلاعیه ستاد خبری سهام عدالت اعلام شده است: از امروز همه دارندگان سهام عدالت كه روش سهامداری مستقیم را برگزیده اند، می توانند با رفتن به درگاه sahamedalat.ir از وضعیت دارایی خود در ۳۶ شركت بورسی و فرابورسی آگاه شوند.


به گزارش روز شنبه پایگاه خبری بازار سرمایه ایران، در این اطلاعیه آمده است: از امروز (دهم خرداد)، بازار سرمایه کشورمان میزبان بیشتر از ۴۶ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر مشمولان سهام عدالت بعنوان سهامداران جدید شرکت های بورسی و فرابورسی است تا با آزادسازی سهام آنها برگ زرین دیگری در تاریخ اقتصاد و بازار سرمایه ایران رقم بخورد.
این سهامداران همانند یک سهامدار عادی در بورس کشور قادر خواهند بود تمامی حقوق و منافع سهامداری را استیفاء نموده و از مزایای سهامداری بهره مند شوند. همچون این حقوق و منافع نظارت همگانی میلیون ها نفر از هموطنان بر بنگاه های اقتصادی پذیرفته شده در بورس و فرابورس، امکان شرکت در مجامع عمومی، دریافت سود، مشارکت در افزایش سرمایه، دریافت حق تقدم و انجام خرید و فروش سهام در بازار سرمایه است.منبع:

1399/03/10
12:58:03
5.0 از 5
2548
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , بورس , خرید
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش