نگاه ویژه سازمان بهره وری آسیا به ایران با وجود تحریم های ظالمانه

نگاه ویژه سازمان بهره وری آسیا به ایران با وجود تحریم های ظالمانه به گزارش آنی بازار سازمان بهره وری آسیا از نگاه ویژه این سازمان به ایران با عنایت به تحریم های ظالمانه آمریكا اطلاع داد و عرضه راهكارهای جدید را رویكرد آن سازمان اعلام نمود.


شصت و دومین نشست شورای حکام (GBM) سازمان بهره وری آسیایی (APO) با حضور مقامات عالی سازمان های بهره وری ۲۰ کشور عضو APO و مشاوران آنها به صورت مجازی برگزار گردید. «فاطمه پهلوانی» رئیس APO در ایران و رئیس سازمان ملی بهره وری بعنوان نماینده کشورمان در این جلسه شرکت کرد.
رییس سازمان بهره وری در این نشست خطاب به کشورهای عضو و دبیرکل آن سازمان، تایید برخی طرح های عرضه شده توسط دبیرخانه را مشروط به عرضه راهکارهای جدید دبیرخانه در حل مشکلات تحمیل شده به ایران بواسطه تحریم های ظالمانه و یک طرفه آمریکا دانست.
دبیرکل سازمان بهره وری آسیا هم در پاسخ، نگاه ویژه آن سازمان به مسائل و مشکلات ایران و همکاری جهت عرضه راه حلهای جدید را رویکرد آن سازمان اعلام نمود.
در این نشست گزارش سالیانه دبیرکل و گزارشات مالی سال ۲۰۱۹ میلادی آن سازمان بررسی و حسابرسی برنامه های دو سال آتی با تایید تمامی کشورهای عضو تعیین شد.
همچنین برنامه های دو سالیانه ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ بررسی و تایید شد. مبالغ جدید حق عضویت کشورها متاثر از حق عضویت کشور ترکیه بعنوان عضو جدید، طرح های مربوط به نحوه استفاده از مازاد بودجه APO هم در این جلسه بررسی گردید.
پیش از شیوع بیماری ناشی از ویروس کرونا، این اجلاس عالی APO سالانه در یکی از کشورهای عضو به صورت حضوری برگزار می شد.1399/03/21
12:00:53
5.0 از 5
2806
تگهای خبر: سازمان , شركت
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش