معاون رئیس جمهوری:

برنامه دستگاه ها متناسب با شرایط اقتصادی كشور باشد

برنامه دستگاه ها متناسب با شرایط اقتصادی كشور باشد معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی كشور بر ضرورت بازبینی در تعریف پروژه های توسعه ای اصرار كرد و اظهار داشت: در شرایطی كه با مشكلات زیادی در حوزه اقتصادی مواجه هستیم، برنامه های دستگاه ها باید متناسب با وضع موجود باشد.


جمشید انصاری روز پنجشنبه در پنجمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی کردستان گفت: همه در سطح ملی و استانی وظیفه داریم برنامه ها را بازبینی نماییم و بر طبق شرایط تحریم و وضعیت اقتصادی موجود اقدام نماییم.
وی بر ضرورت لطمه شناسی عدم موفقیت در اجرای برنامه ها اصرار کرد و اضافه کرد: اگر برنامه ها موفقیت آمیز نبوده دلیل آن یا عدم تصمیم گیری صحیح یا نبود پیگیری مناسب می باشد بدین سبب بازبینی در تصمیمات قبلی می تواند ما را برای ادامه مسیر کمک نماید.
رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور با اشاره به اینکه از سال ۹۴ مجموعه برنامه های اقتصاد مقاومتی آغاز شد، افزود: شرایط آن سال باتوجه به کاهش تحریم ها خوب بود اما با خروج آمریکا از برجام و تشدید تحریم ها در سال ۹۷، شرایط سخت تر شد، پس نیاز است بر طبق وضعیت کنونی پروژه ها را تعریف کرد.
انصاری با اعلان اینکه هر روز شرایط اقتصادی برای کشورمان سخت تر می شود، تصریح کرد: باید افزایش تاب آوری را پیش از رشد اقتصادی در اولویت کارهای خود قرار دهیم چونکه توسعه بدون بالا بردن تاب آوری در بین مسئولان و مردم ممکن نیست.
وی بر ضرورت بروزرسانی آمار و ارقام در بحث خدمات و طرح های انجام شده در استانها اصرار کرد و اظهار داشت: ارائه آمار قبلی مایه ناامیدی مردم خواهد شد ضمن اینکه با آمار دقیق می توان تصمیم گیری های بهتری برای انجام برنامه ها داشت.
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور به پیگیری خود برای رفع مشکلات پروژه آهن اسفنجی و پتروشیمی بعثت کردستان در سطح وزارتخانه های مرتبط اشاره نمود و اضافه کرد: لایحه ایجاد منطقه ویژه اقتصادی بانه و مریوان در مجلس است و نمایندگان استان باید برای تصویب و نهایی کردن آن تلاش خودرا بکار گیرند چونکه تحول زیادی در توسعه کردستان خواهد داشت.


1399/04/12
15:29:36
5.0 از 5
2681
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش