اول مرداد ۱۳۹۹؛

ادامه كاهش بهای دلار و یورو برای سومین روز متوالی

ادامه كاهش بهای دلار و یورو برای سومین روز متوالی آنی بازار: نرخ فروش دلار در صرافی های بانكی امروز (چهارشنبه) در ادامه روند كاهشی خود به كانال 19 هزار تومانی نزدیكتر و با نرخ 20 هزار و 350 تومان معامله شد.


بهای ارزهای دلار و یورو در بازار غیر رسمی و صرافی های بانکی امروز (چهارشنبه، اول مرداد) همچنان روند کاهشی خودرا ادامه داد.
بهای هر دلار آمریکا امروز، ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه در صرافی های بانکی، با کاهشی ۲۵۰ تومانی به رقم ۲۰ هزار و ۳۵۰ تومان بفروش رسید. همین طور قیمت خرید دلار در این صرافی ها نیز به همین میزان کاهش داشت و ۱۹ هزار و ۶۵۰ تومان اعلام گردید تا همچنان فاصله معنادار میان قیمت خرید و فروش ارز در صرافی های بانکی برقرار مانده باشد.
بهای خرید و فروش یورو هم امروز در صرافی های بانکی شاهد کاهش ۲۵۰ تومانی بود. بر این اساس برای فروش هر یورو رقم ۲۳ هزار و ۳۵۰ تومان بر تابلوها ثبت گردد و خرید یورو نیز با قیمت ۲۲ هزار و ۶۵۰ معامله شد.
برپایه سامانه سنا نیز، میانگین بهای فروش هر یورو در بازار معاملاتی روز گذشته، همچنان نسبت به روز گذشته خود کاهش داشت و به قیمت ۲۳ هزار و ۴۴۶ تومان معامله شد. در این سامانه بهای دلار نیز نیز بیش از دو هزار تومان کم شد و به بهای ۲۰ هزار و ۶۵۶ تومان بفروش رسید.
در سامانه نیما طی روز معاملاتی گذشته هر حواله فروش یورو با میانگین قیمت ۲۰ هزار و ۳۲۶ تومان معامله شد، فروش حواله دلار نیز به قیمت میانگین ۱۷ هزار و ۷۰۳ تومان انجام شد.منبع:

1399/05/01
21:22:49
5.0 از 5
2121
تگهای خبر: ارز , بازار , بانك , خرید
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش