مخالف وزیر پیشنهادی صنعت؛

گودرزی: مدرس خیابانی ۱۵ ماه بالاترین اختیارات را داشته و باید پاسخگو باشد

گودرزی: مدرس خیابانی ۱۵ ماه بالاترین اختیارات را داشته و باید پاسخگو باشد به گزارش آنی بازار نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با اعلان اینكه مدرس خیابانی 15 ماه بالاترین اختیارات را در وزارت صنعت داشته اظهار داشت: مدرس خیابانی بجای اینكه كاندیدای ستاندن رأی برای وزارت باشد باید در جایگاه پاسخگو قرار گیرد.


به گزارش آنی بازار به نقل از ایسنا، عباس گودرزی در جلسه علنی بامداد امروز (چهارشنبه) مجلس و در جریان بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت بعنوان مخالف وزیر پیشنهادی اظهار داشت: امروز روز امتحان برای مجلس یازدهم است. ما هیچ دعوای جناحی با هیچ یک از مسئولان کشور نداریم بلکه شاخص ما انقلاب، منافع مردم و معیشت اقشار ضعیف است. ما دلسوز دولت هستیم.
وی ادامه داد: ما دلمان برای آقای مدرس خیابانی می سوزد و می گوییم خودت را خراب نکن. نمی توانی این وزارتخانه را جمع کنی برای اینکه ۱۵ ماه بالاترین اختیارات را داشتی.
این نماینده مجلس افزود: آقای روحانی در مجلس دهم لایحه تفکیک وزارتخانه های صنعت و بازرگانی را آورد و ما مخالفت کردیم چرا اصرار کردید و ادامه دادید؟ با همفکرانتان در مجلس طرح دادید و باز هم با آن مخالفت شد. نهایتا وزیر را هم قربانی کردید. مشکل ما همین حوزه بازرگانی است. مگر نه آنکه رسما اعلام نمودند افزایش قیمت و تورم کالاهای اساسی بیش از کالاهای غیراساسی است که ارز ۴۲۰۰ تومانی برای آن پرداخت کردیم.
نماینده مردم بروجرد با اعلان اینکه مافیاها پدر مملکت را درآورده اند خطاب به رئیس مجلس اظهار داشت: لازم است رویه ستاندن رأی اعتماد را عوض نماییم یعنی چه که اعوان وانصار راه می افتند و کارچاق کن ها در راهروهای مجلس متولد می شوند و زنگ می زنند که بیا ببریمت پیش وزیر.
گودرزی با اعلان اینکه بیشترین تفاوت قیمت از کارخانه تا بازار در دوره مدرس خیابانی بوده، اظهار داشت: بدبختی ما از تحریم است یا سوء مدیریت؟ آقای مدرس خیابانی باید در جایگاه پاسخگو باشد نه کاندیدای ستاندن رأی برای وزارت. مگر قحط الرجال بود؟ ایشان ۱۵ ماه مسئولیت داشته است؛ اینکه نماینده ای می گوید دیگر چکار نماییم در شأن مجلس نیست؛ اینکه نشد قانون گذاری و رأی دادن.
منبع:

1399/05/22
12:44:08
5.0 از 5
2121
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش