معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی خبرداد؛

امروز، آخرین فرصت عرضه اظهارنامه مالیات برارزش افزوده فصل بهار

امروز، آخرین فرصت عرضه اظهارنامه مالیات برارزش افزوده فصل بهار به گزارش آنی بازار معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی كشور با اشاره به اینكه امروز آخرین فرصت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره بهار است، اظهار داشت: مهلت عرضه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده فصل بهار تمدید نمی گردد.


به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از سازمان امور مالیاتی کشور، «محمد مسیحی» با بیان این که برپایه مصوبه شورایعالی اقتصادی و با تصویب ستاد ملی مدیریت کرونا، زمان مقرر در قوانین مالیاتی نسبت به تسلیم اظهارنامه و رسیدگی های مالیاتی به مدت دو ماه تمدید شده بود، اظهار داشت: امروز ۱۵ شهریورماه، آخرین فرصت ارائه الکترونیکی اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره بهار ۱۳۹۹ است و این مهلت قابل تمدید نیست.
وی اضافه کرد: مودیان مالیاتی تا آخر امروز ۱۵ شهریورماه ۱۳۹۹ مهلت دارند تا اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره بهار خویش را با رفتن به سامانه مالیات بر ارزش افزوده به نشانی evat.ir به صورت الکترونیکی تسلیم و مالیات متعلق را پرداخت کنند. همینطور امروز ساعات حضور کارکنان ادارات امورمالیاتی تا ساعت ۶ عصر خواهد بود.
معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امورمالیاتی کشور در مورد جریمه افرادی که از عرضه اظهارنامه اجتناب کنند، اظهار داشت: این افراد علاوه بر محرومیت از تسهیلات و معافیت مالیاتی، مشمول جرایم قانونی غیرقابل بخشش خواهند شد.منبع:

1399/06/14
08:48:10
5.0 از 5
1806
تگهای خبر: ارز , ارزش , اقتصاد , تسهیلات
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش