رئیس سازمان ملی بهره وری از ایرنا بازدید كرد

رئیس سازمان ملی بهره وری از ایرنا بازدید كرد به گزارش آنی بازار رئیس سازمان ملی بهره وری با حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی با بازدید از بخش های مختلف این سازمان، با مدیرعامل این خبرگزاری دیدار نمود.


«فاطمه پهلوانی» امروز یکشنبه (شانزدهم شهریورماه) با حضور در ایرنا و گفت و گو با مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی و بازدید از قسمت های مختلف آن در جریان روند تهیه و تولید اخبار و گزارش های خبری و تصویری و انتشار آنها بر خروجی های این سازمان قرار گرفت.
سازمان ملی بهره وری از سال ۱۳۹۵ بعنوان زیرمجموعه سازمان اداری و استخدامی فعالیت می کند.
سازمان ملی بهره وری ایران بعنوان دبیرخانه سازمان بهره وری آسیایی (APO) در ایران فعالیت می کند، سازمان بهره وری آسیایی، یک سازمان منطقه ای بین دولتی و غیرانتفاعی است که هدف اساسی آن، سرعت بخشیدن به توسعه اقتصادی در منطقه آسیا و اقیانوسیه از راه ارتقای بهره وری در بخش های کشاورزی، صنعت و معدن، خدمات عمومی و محیط زیست و تلاش در جهت افزایش آگاهی نسبت به بهره وری است که هم اکنون ۱۹ عضو دارد.
سازمان ملی بهره وری ایران بعنوان یک نهاد حاکمیتی، مسوول برنامه ریزی، سیاستگذاری، راهبری، پایش و ارزیابی بهره وری همه فعالان اقتصادی و عوامل تولید همچون نیروی کار، سرمایه، انرژی، آب و خاک و تهیه و تدوین شاخصهای استاندارد بهره وری بخصوص بهره وری سبز، ارتقای بهره وری در تمامی بخش های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، دولتی و غیردولتی در قالب قوانین، سیاست ها و اسناد بالادستی است.
وظایف اساسی سازمان ملی بهره وری، برنامه ریزی، سیاستگذاری، راهبری، پایش و ارزیابی بهره وری همه عوامل تولید همچون نیروی کار، سرمایه، انرژی، آب و خاک، تدوین برنامه های راهبردی در جهت بهبود بهره وری بخش های مختلف اقتصادی و تهیه، تدوین و ابلاغ دستورالعمل های مربوط به تعیین شاخصهای بهره وری، سیاست ها و متغیرهای اثرگذار بر رشد بهره وری است.


1399/06/16
23:08:57
5.0 از 5
2012
تگهای خبر: ارز , ارزیابی , اقتصاد , تولید
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش