۲۳ شهریور ۱۳۹۹؛

ورود دلار صرافیهای بانكی به كانال 23 هزار تومان

ورود دلار صرافیهای بانكی به كانال 23 هزار تومان بهای دلار و یورو امروز (یكشنبه) همچنان با افزایش قیمت مواجه بود و قیمت دلار در صرافیهای بانكی به كانال ۲۳ هزار تومانی وارد شد.


به گزارش آنی بازار به نقل از ایرنا، با وجود اختلاف قیمت قابل توجه میان نرخ ارز در صرافیهای بانکی و بازار غیررسمی، اما همچنان روند افزایش قیمت ارز امروز (۲۳ شهریور) هم ادامه یافت.
براین اساس، قیمت دلار در صرافیهای بانکی در ساعت ۱۳ و ۴۵ دقیقه امروز با افزایش ۳۲۰ تومانی نسبت به روز گذشته وارد کانال ۲۳ هزار تومانی شد و به بهای ۲۳ هزار و ۲۰۰ تومان برای خرید و ۲۳ هزار و ۳۰۰ تومان برای فروش ارائه شد.
همچنین تابلوی صرافیهای بانکی برای خرید و فروش یورو هم شاهد افزایش قیمت ۳۲۰ تومانی بود. این صرافی ها هر یورو را با بهای ۲۷ هزار و ۴۰۰ تومان خریداری و ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان به فروش می رسانند.
اما مشاهدات از بازار غیر رسمی ارز هم نشان از ادامه شیب صعودی قیمت دلار دارد. این بازار در حالیکه دیشب در معاملات شبانه سفته بازان تا حدود ۲۶ هزار و ۴۰۰ تومان افزایش قیمت داشت، بامداد امروز با مقاومت بازار و کاهش محدود قیمت مواجه گردید. اما از حدود ساعت ۱۲ ظهر باردیگر بازار درگیر شیب صعودی در قیمت ها شد و هم اکنون خرید و فروش نقدی دلار در محدوده قیمت ۲۶ هزار و ۵۵۰ تومان انجام می شود.
علاوه بر این در سامانه سنا روز کاری گذشته (۲۲ شهریورماه) بدون تغییر قابل توجه نسبت به روز قبل، برای فروش هر یورو مبلغ میانگین ۲۷ هزار و ۲۹۹ تومان و برای فروش دلار هم رقم میانگین ۲۲ هزار و ۳۷۹ تومان ثبت شده است.
در سامانه نیما هم در روز معاملاتی گذشته، فروش هر حواله یورو با میانگین قیمت ۲۵ هزار و ۳۹ تومان به ثبت رسید. فروش حواله دلار هم در روز معاملاتی گذشته با میانگین قیمت ۲۱ هزار و ۷۷ تومان انجام شد.
ارقام ثبت شده در سامانه نیما نشان داده است این بازار با کمبود عرضه ارز مواجه نیست و بنابراین حواله های ارزی بدون توجه به واکنش هیجانی در بازار آزاد با نرخ متعادل در حال معامله است.

منبع:

1399/06/24
14:03:27
5.0 از 5
1421
تگهای خبر: ارز , افزایش قیمت , بازار , بانك
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش