۲۶ شهریور ۱۳۹۹؛

سبقت گرفتن نرخ ارز در صرافی های بانكی از بازار غیررسمی

سبقت گرفتن نرخ ارز در صرافی های بانكی از بازار غیررسمی بازار ارز امروز (چهارشنبه) شاهد پیشی گرفتن نرخ ارز در صرافی های بانكی از نرخ بازار غیررسمی بود. این اتفاق به دنبال تصمیم روز دوشنبه بانك مركزی برای از میان بردن فاصله قیمتی میان ارز بازار غیررسمی و صرافی های بانكی بوجود آمد.


به گزارش آنی بازار به نقل از ایرنا، امروز (۲۶ شهریور) در ساعت ۱۴، دلار در صرافی های بانکی با افزایش ۶۰۰ تومانی نسبت به روز گذشته با نرخ ۲۷ هزار و ۱۰۰ تومان خریداری و با قیمت ۲۷ هزار و ۲۰۰ تومان به فروش می رسد.
همچنین تابلوی صرافی های بانکی برای خرید و فروش یورو نیز شاهد افزایش ۳۵۰ تومانی قیمت ها نسبت به روز گذشته بود. در این صرافی ها بهای ۳۱ هزار و ۸۰۰ تومان برای خرید یورو و ۳۱ هزار و ۹۰۰ تومان برای فروش این ارز ثبت شده است.
مشاهدات بازار غیررسمی ارز نیز نشان دهنده افزایش قیمت است. بر طبق معاملات امروز این بازار قیمت دلار باردیگر به کانال ۲۷ هزار تومان بازگشت و الان در محدوده قیمت ۲۷ هزار تومان تا ۲۷ هزار و ۵۰ تومان در حال خرید و فروش است.
سامانه سنا نیز در روز کاری گذشته (۲۵ شهریور)، قیمت خرید و فروش دلار و یورو نوسان معناداری را تجربه نکرد. یورو در این سامانه به مبلغ میانگین ۲۸ هزار و ۳۱۴ تومان به فروش رفت و برای فروش دلار نیز میانگین ۲۲ هزار و ۹۷۶ تومان ثبت گردید.
همچنین سامانه نیما در روز معاملاتی گذشته نیز قیمت یورو میل افزایشی و دلار گرایش کاهشی از خود نشان دادند. در این سامانه هر حواله یورو با میانگین قیمت ۲۶ هزار و ۶۵۷ تومان انجام شد. فروش حواله دلار نیز در روز معاملاتی گذشته با میانگین قیمت ۲۰ هزار و ۵۲۵ تومان انجام شد.منبع:

1399/06/28
21:51:10
5.0 از 5
1611
تگهای خبر: ارز , افزایش قیمت , بازار , بانك
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش