تخصیص اعتبار ۱۴۱ میلیارد تومانی برای افزایش حقوق خانواده شهدا

تخصیص اعتبار ۱۴۱ میلیارد تومانی برای افزایش حقوق خانواده شهدا به گزارش آنی بازار رئیس سازمان برنامه و بودجه كشور با ابلاغ نامه ای به خزانه داری كل كشور، مبلغ ۱۴۱ میلیارد تومان اعتبار برای متناسب سازی حقوق بازنشستگی خانواده شهدا با شاغلین تخصیص داد.


به گزارش روز سه شنبه سازمان برنامه و بودجه، «محمد باقر نوبخت» این ابلاغیه را برای تأمین بدون تاخیر در پرداخت افزایش حقوق بازنشستگی حالت اشتغال همسران، فرزندان و والدین دارای حکم خانواده شهدا با شاغلین در مهرماه تخصیص داد و این مبلغ از محل اعتبار هزینه ای عمومی است.
به گزارش آنی بازار به نقل از ایرنا، مشاور امور ایثارگران سازمان برنامه و بودجه پیش از این از افزایش حقوق حالت اشتغال خانواده شهدا با موافقت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور اطلاع داده بود.
به گفته سردار «حسین صفری» بخشی از مطالبات ایثارگران در مراحل گوناگون پرداخت شده است و همچون دو هزار و ۵۰۰ میلیون تومان از معوقه های ایثارگران در سال ۹۸ به دستور محمدباقر نوبخت به یکی از بیمه ها پرداخت شده است.
مشاور امور ایثارگران سازمان برنامه و بودجه با اشاره به با افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان دولت از تخصیص سه هزار و ۶۷۰ میلیارد تومان برای تخصیص اعتبارات جاری بنیاد شهید و امور ایثارگران به ۹۳ هزار خانواده جانباز و پرداخت معوقه های آنها خبرداده بود.
علاوه بر مبالغ یاد شده، ۱۰ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان بابت اعتبار هزینه ای بنیاد شهید و امور ایثارگران تابحال تخصیص یافته است.1399/07/30
23:11:13
5.0 از 5
1571
تگهای خبر: بیمه , سازمان
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش