نوبخت اعلام كرد:

پرداخت فوق العاده ویژه كادر درمان بعد از اعلام آمادگی وزارت بهداشت

پرداخت فوق العاده ویژه كادر درمان بعد از اعلام آمادگی وزارت بهداشت به گزارش آنی بازار رئیس سازمان برنامه و بودجه اظهار داشت: به محض اعلام آمادگی وزارت بهداشت، فوق العاده ویژه كادر درمان پرداخت خواهد شد.


به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از سازمان برنامه و بودجه، «محمدباقر نوبخت» درباره فوق العاده ویژه کادر درمان، اضافه کرد: «وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاونانش در جلساتی که داشتیم اعلام نمودند که ماهیانه حدود ۸۰۰ میلیارد تومان برای پرداخت فوق العاده ویژه نیاز دارند اما بعد در پاسخ مکتوب به نامه بنده اعلام نمودند که ماهیانه ۱۲۰۰ میلیارد تومان برای این منظور نیاز داریم!»
وی اضافه کرد: در ایام ابتلایم به بیماری کرونا، از معاونان خواستم با وزیر بهداشت و معاونان وی صحبت کنند و هر عددی که مورد تقاضای این وزارتخانه است را تامین و پرداخت نماییم.
رییس سازمان برنامه و بودجه اظهار داشت: هر زمانی که وزارت بهداشت امکان اجرای این مساله را داشته باشد و احکام کارکنان خودرا اصلاح کند، ما منابع مالی پرداخت فوق العاده ویژه را تامین خواهیم کرد؛ همین طور در بودجه ۱۴۰۰ نیز این مساله خواهد آمد.
به گزارش آنی بازار به نقل از ایرنا، روز گذشته سازمان برنامه و بودجه مبلغ ۱۱ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان را برای تسویه کلیه معوقات کارانه کادر درمان و آموزش پزشکی تا اول آبان ماه امسال به وزارت بهداشت اختصاص داد. بر این اساس، تخصیص این مبلغ در ادامه پرداخت ۶ هزار میلیارد تومان برای تامین بودجه معوقات کارانه کادر درمان (تا اختتام سال ۹۸) بود.
همچنین رئیس کل بانک مرکزی نیز قبل از این اعلام نمود که تا حالا معادل ریالی ۶۰۰ میلیون یورو بابت هزینه های مقابله با بیماری کرونا به حساب خزانه واریز شده است تا در اختیار وزارت بهداشت قرار گیرد.منبع:

1399/08/07
23:26:32
5.0 از 5
1600
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش