دبیر شورای هماهنگی بانكهای دولتی:

عرضه خدمات بانكی تعطیلی ندارد

عرضه خدمات بانكی تعطیلی ندارد به گزارش آنی بازار دبیر شورای هماهنگی بانكهای دولتی با تاكید براینكه خدمات دهی بانك ها تعطیلی ندارد، اظهار داشت: همانطور كه بانك ها در تعطیلات رسمی چون عید نوروز خدمات خویش را به مردم عرضه می دهند، در صورت تعطیلی به جهت جهش ویروس كرونا هم دستورالعمل تعطیلی خویش را بر سایت بار گذاری و باجه كشیك مشخص می كنند.


علیرضا قیطاسی در گفتگو با ایسنا، درباره فعالیت بانک ها در صورت تعطیلی تهران، اظهار نمود: بانکهای دولتی تابع مقررات دولت هستند و با وجود تعطیلات در روزهای عید نوروز همچنان فعالیت خویش را انجام می دهند. آنها باجه کشیک دارند و خدمات بانکی را به مردم عرضه می دهند و تعطیلی صد در صدی برای بانک ها اتفاق نمی افتد.
ایشان در ادامه با تکیه بر اینکه خدمات الکترونیکی بانک ها تعطیلی ندارد، اظهار داشت: برای رفع نیازهای مردم هم در زمان تعطیلی بانک ها باجه کشیک دارند و خدمات را به مردم عرضه می دهند.
به قول دبیر شورای هماهنگی بانکهای دولتی با عنایت به سابقه فعالیت بانک ها در تعطیلات رسمی، همه بانک ها آمادگی این را دارند تا در زمان تعطیلی تهران به دنبال جهش شیوع کرونا دستورالعمل تعطیلات را بر روی سایت خود بار گذاری و باجه کشیک برای خود مشخص کنند.
منبع:

1399/08/19
22:51:22
5.0 از 5
1301
تگهای خبر: بانك , خدمات
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش