وزیر راه اعلام كرد:

شناسایی و معرفی ۱۹۴ هزار واحد مسكونی خالی برای دریافت مالیات

شناسایی و معرفی ۱۹۴ هزار واحد مسكونی خالی برای دریافت مالیات وزیر راه و شهرسازی ضمن اشاره به ارسال فهرست خانه های خالی به سازمان امور مالیاتی، اظهار داشت: از وجود ۱۹۴ هزار واحد خانه خالی كسب اطمینان شده و فهرست خانه های خالی در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار گرفته است.


«محمد اسلامی» امروز (چهارشنبه- ۲۱ آبان ماه) در حاشیه هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت تکمیل فهرست خانه های خالی، اضافه کرد: سامانه شناسایی خانه های خالی فعال است و از وجود ۱۹۴ هزار واحد خانه خالی کسب اطمینان شده و فهرست خانه های خالی در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار گرفته است. این آمار از راه کارتابل دولت در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار گرفته است.
وی درباره وضعیت پروازها هم اظهار داشت: پروتکل ۶۰ درصدی مسافرگیری در پروازها با هدف کاهش زنجیره انتشار کرونا ۱۰۰ درصد رعایت می شود و ما گزارش های سازمان هواپیمایی را مرتب دریافت می نماییم.
اسلامی افزود: تابحال هیچ ایرلاینی از سقف قیمت بلیت ها عبور نکرده است و گزارشی مبتنی بر عدم رعایت سقف قیمت ها هم نداریم، ضمن اینکه فرایند بررسی قیمت بلیت هواپیما در سازمان هواپیمایی در جریان است.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه مبحث مطرح در دو هفته اخیر این بود که قیمت ها چگونه کنترل می شود، افزود: اجازه نمی دهیم پرواز چارتری وجود داشته باشد فعالیت کسانی که تحت عنوان آژانس مبادرت به «سلف خری» بلیت های پروازهای برنامه ای می کردند و بعد با قیمت تشخیصی خودشان در شبکه فروش قرار می دادند متوقف شده است و اجازه نمی دهیم کسی با سلف خری پرواز برنامه ای، بلیت چارتری به مردم دهد و بعد بگوید اگر سفر خویش را باطل کردید پول به شما بازنمی گردد.
وزیر راه و شهرسازی درباره پروژه های اقدام ملی مسکن اظهار داشت: حالا همه پروژه ها در حال پیشرفت بوده و در استان های پیشتاز، خانه ها در حال تحویل دادن به مردم است و اگر مردم آورده اولیه را بموقع آورند و اقساط را بدهند، شاهد افتتاح بیشتری خواهیم بود.
اسلامی در مورد افتتاحیه های آزادراهی دولت همچون زمان افتتاح کنار گذرجنوبی تهران، اظهار داشت: این آزادراه در هفته های آینده به بهره برداری می رسد که یکی از اقدامات دولت برای تسهیل در حمل و نقل بین سه استان البرز، تهران و قزوین است


1399/08/21
13:52:54
5.0 از 5
1417
تگهای خبر: سازمان , فروش , قیمت , مسكن
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش