روحانی در مراسم افتتاح طرح های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی:

باید مناطق آزاد را آباد و پرجاذبه نماییم

باید مناطق آزاد را آباد و پرجاذبه نماییم رئیس جمهور اظهار داشت: هم اکنون که بودجه ۱۴۰۰ در مجلس رسیدگی می شود بخشی از آن در رابطه با مناطق آزاد است و از نمایندگان مجلس درخواست می کنم که نسبت به این مناطق توجه نمایند و امتیازات این مناطق را پایین نیاورند.


به گزارش آنی بازار به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی بامداد امروز در آیین افتتاح بیشتر از ۶۰ طرح کلان تولیدی و صنعتی ملی در مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی که به صورت ویدئوکنفرانسی انجام شد، اظهار نمود: من از نمایندگان محترم مجلس درخواست می کنم که لوایحی را که دولت درباره مناطق آزاد اقتصادی به مجلس فرستاده است سریع تر به تصویب برسانند. گاهی سه تا پنج سال طول کشیده تا این سیر صورت گیرد، در حالیکه ما باید دست به دست هم بدهیم تا مناطق آزاد را آباد و پرجاذبه نماییم و بتوانیم در این حوزه با همسایگان رقابت نماییم.
وی اضافه کرد: از طرفی هم اکنون که بودجه ۱۴۰۰ در مجلس رسیدگی می شود بخشی از آن در رابطه با مناطق آزاد است و از نمایندگان مجلس درخواست می کنم که نسبت به این مناطق توجه نمایند و امتیازات این مناطق را پایین نیاورند چون که این به نفع ما نیست و سبب می شود سرمایه گذاری به سمت کشورهای دیگر برود.
روحانی افزود: آنچه را در بودجه و در کل نظام و دولت به مردم قول داده اند نمی گردد به آن دست بزنیم. مثلا ما در پتروشیمی به مردم قول داده ایم که با فلان نرخ به شما خوراک می دهیم. در کل نمایندگان باید توجه نمایند که این قانون و بودجه یک ساله است و ما باید نسبت به اقتصاد بلندمدت فکر نماییم.
ادامه دارد...


1399/10/25
13:13:19
0.0 از 5
1159
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش