نوبخت:

اعتبارات درمانی كشور در لایحه بودجه ۲ برابر شد

اعتبارات درمانی كشور در لایحه بودجه ۲ برابر شد ایرنا- رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور اظهار داشت: با عنایت به شرایطی که کشور به واسطه انتشار ویروس همه گیر کرونا درگیر آن شده، اعتبارات وزارت بهداشت و درمان در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰، از ۲ برابر هم بیشتر شده است.


محمد باقر نوبخت شامگاه پنجشنبه در حاشیه مراسم افتتاحیه بیمارستان خیرساز "ناظران" در مشهد اضافه کرد: به دلیل ایجاد تخت های بیمارستانی جدید و راه اندازی بیمارستان طی سال های گذشته نیازمند کادر درمان جدید هستیم بنابراین مجوز ۵۳ هزار استخدام در این خصوص داده شده و بودجه مورد نیاز این میزان استخدام هم در لایجه بودجه ۱۴۰۰ دیده شده است.
وی افزود: امیدواریم با عنایت به موضوعات لحاظ شده در لایحه بودجه ۱۴۰۰، سال آینده شاهد عرضه خدمات بهداشتی و درمانی بیشتر از پیش به مردم باشیم.
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور اظهار داشت: با عنایت به اهمیت سلامت مردم برای دولت، اولین اقدام در دولت یازدهم اجرای طرح تحول سلامت بود که در دولت دوازدهم هم این طرح استمرار یافت تا پرداخت هزینه درمان از جیب مردم به حداقل برسد و الان هم مبحث سلامت در دستور کار دولت قرار دارد.
محمد باقر نوبخت به منظور سفر ۲ روزه به دعوت استاندار خراسان رضوی چهارشنبه شب وارد مشهد شد و امروز در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه و مجمع نمایندگان استان شرکت کرد.
همچنین شرکت در مراسم اتمام ساخت چهار هزار واحد مسکونی محرومان در خراسان رضوی و افتتاح بیمارستان خیرساز ناظران ویژه درمان سرطان از دیگر برنامه های رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در مسافرت به خراسان رضوی بود.


1399/11/03
13:29:56
0.0 از 5
1392
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش