بازار آینده از آن کیست؟

بازار آینده از آن کیست؟ آنی بازار: شرکت آی بی ام گزارش کرد که شاخص داو جونز با روند نزولی بیتکوین و سقوط تسلا سقوط کرد. با کاهش قیمت بیتکوین در آخر هفته، میانگین صنعتی داوجونز روز دوشنبه 500 واحد کم شد و سهام تسلا بیش از 3 درصد سقوط کرد.


به گزارش آنی بازار به نقل از اینوستور، در بین رهبران داو جونز، اپل روز دوشنبه ۱.۵ درصد از دست داد و مایکروسافت در بازار سهام ۲ درصد کاهش داشت.
سهام تسلا، رهبر خودرو های الکتریکی بیش از ۴ درصد کم شد و لوسید موتورز حدود ۲ درصد سقوط کرد و لی آتو و اکسپنگ پایین تر بودند.
بعد از باز شدن بازار سهام در روز دوشنبه، میانگین صنعتی داوجونز ۱.۶ درصد سقوط کرد در صورتیکه اس اندپی ۵۰۰ سقوط ۱.۹ درصدی داشت.
بازدهی ۱۰ ساله خزانه داری به ۱.۷۴ درصد کم شد در صورتیکه روز جمعه، بازدهی ۱۰ ساله خزانه داری به زیر ۱.۷۵ درصد کم شده بود.
قیمت بیتکوین در آخر هفته حدود ۱۲ درصد کم شد و صرافی ارز دیجیتال کوین بیس بیش از ۱۱ درصد سقوط کرد و به پایین ترین حد تاریخی خود رسید.
فروش بازار سهام بدتر خواهد شد برای اینکه بازار سهام عمکلرد ناامیدکننده را به ثبت رساند و نزدک با ۷.۵ درصد سقوط، بدترین افت هفتگی از زمان شیوع همه گیری در مارس ۲۰۲۰ را ثبت نمود. میانگین صنعتی داوجونز نیز ۱.۳ درصد کم شد.
سرمایه گذاران باید فهرست های پیگیری را با سهام های پیشرو که ثبات نسبی مشخصی از خود نشان می دهند، بجای خرید سهام ارائه نمایند برای اینکه احیانا می توانند طی روند صعودی قطعی آینده به رهبران بازار تبدیل شوند.
منبع:

1400/11/05
20:17:15
5.0 / 5
398
تگهای خبر: ارز , بازار , ثبات , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش