در ماه نوامبر انجام شد

سرعت رشد اقتصادی روسیه رکورد ۶ ساله را زد

سرعت رشد اقتصادی روسیه رکورد ۶ ساله را زد آنی بازار: به گزارش آنی بازار، فعالیت کارخانه روسیه در نوامبر با سریع ترین سرعت در تقریبا ۶ سال گذشته رشد می کند.


به گزارش آنی بازار به نقل از ایسنا، یک نظرسنجی تجاری امروز(پنجشنبه) نشان داد که بخش تولید روسیه در ماه نوامبر به علت افزایش تولید و سفارش های جدید با سریع ترین سرعت خود در تقریبا ۶ سال گذشته گسترش یافت و از نزول به سمت انقباض در ماه گذشته بازگشت.
شاخص مدیران خرید اس اندپی گلوبال در نوامبر از ۵۰.۷ در ماه اکتبر به ۵۳.۲ افزوده شد و از مرز ۵۰ که انبساط را از انقباض جدا می کند فاصله گرفت و به بالاترین حد خود از ژانویه ۲۰۱۷ رسید.
اس اندپی گلوبال اعلام نمود که تقاضا همچنان توسط مشتریان داخلی ادامه دارد چونکه سفارشات صادراتی جدید باردیگر بشدت کاسته شده است. با این حال، فروش بیشتر جدید سبب افزایش مجدد اشتغال و موجودی ها شد. تحریم ها ضد مسکو همچنان بر تقاضای مشتریان خارجی تأثیر می گذارد و سفارش های صادراتی جدید با سرعت شدیدی برای دهمین ماه متوالی کاسته می شود.
طبق گزارش رویترز، اس اندپی گلوبال اظهار داشت که با وجود تمدید بیشتر زمان تحویل تأمین کنندگان در بین چالش ها و اختلالات لجستیکی، شرکت ها خرید ورودی خویش را با سریع ترین سرعت از ژانویه ۲۰۱۷ گسترش دادند. در همین حال، اعتماد تجاری، با پشتیبانی از امید به سفارش های جدید، به دومین رکورد خود از آوریل ۲۰۱۹ رسید.1401/09/11
13:48:49
5.0 / 5
271
تگهای خبر: اقتصاد , تجاری , تولید , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش