معاون سازمان هواپیمایی به مهر خبر داد؛

تكذیب افزایش قیمت بلیت پرواز كرمانشاه

تكذیب افزایش قیمت بلیت پرواز كرمانشاه به گزارش آنی بازار معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی كشوری با تكذیب هر گونه افزایش قیمت بلیت پروزا تهران ـ كرمانشاه اظهار داشت: با سوءاستفاده كنندگان در فضای مجازی برخورد می گردد.مرتضی دهقان در گفت وگو با خبرنگار مهر با تكذیب هر گونه افزایش قیمت بلیت پرواز تهران ـ كرمانشاه اظهار داشت: چنین موضوعی صحت ندارد و هیچ شركت هواپیمایی نرخ ها را بالا نبرده است.
وی ادامه داد: برخی شركت های هواپیمایی، پروازهای فوق العاده به مقصد كرمانشاه برقرار كرده اند و طی امروز و روزهای آتی پرواز به اندازه كافی به مقصد كرمانشاه انجام خواهد شد.
معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی كشوری در مورد برخی قیمت های نجومی اعلام شده در فضای مجاز برای مسیرهای منتهی به كرمانشاه تصریح كرد: این مورد كاملا تكذیب می گردد و این اتفاق از جانب ایرلاین ها رخ نداده است؛ اگر در فضای مجازی افرادی بخواهند از وضعیت به وجود آمده و افزایش تقاضای سفر هوایی به كرمانشاه سوء استفاده كنند، با آنها شدیدا برخورد خواهد شد.
تخلف برخی آژانس ها همچنان ادامه دارد
در همین ارتباط، پیگیری های میدانی خبرنگار مهر نشان داده است كه برخی آژانس ها در حال گران فروشی بلیت پرواز تهران ـ كرمانشاه هستند.
اپراتور یك آژانس هواپیمایی مشهور به خبرنگار مهر اظهار داشت: هم اكنون همه پروازهای امروز به مقصد كرمانشاه پُر شده و تنها چند صندلی خالی داریم.
وی ادامه داد: هم اكنون پرواز چارتری ساعت ۱۷ هواپیمایی آسمان با قیمت ۴۳۰ هزار تومان چند صندلی خالی دارد. همینطور این شركت برای ساعات ۲۱ و ۲۲ هم به نرخ های به ترتیب ۲۴۱ و ۱۱۹ هزار تومان هم امكان فروش بلیت سیستمی و برنامه ای را خواهد داشت.
اپراتور یكی دیگر از آژانس های هواپیمایی هم در پاسخ به تماس خبرنگار مهر كه خویش را متقاضی بلیت معرفی نمود، اظهار داشت: پرواز ساعت ۱۷ با قیمت فروش سیستمی (نه چارتری)۲۴۰ هزار تومان با ایرلاین آسمان ۳ صندلی خالی دارد.
ضمن اینكه پرواز های ساعت ۲۱ به قمیت ۲۴۱ هزار و ۲۰۰، ساعت ۲۲ با ۱۴۰ هزار تومان و ساعت ۲۳: ۱۵ با قیمت ۱۵۸ هزار و ۵۰۰ تومان هم امكان رزرو بلیت برای مسافران وجود دارد. به قول این كارشناس فروش بلیت پروازهای داخلی، آنچه در فضای مجازی مطرح شده كه برخی آژانس های خدمات مسافرت هوایی نرخ پرواز تهران ـ كرمانشاه را به قیمت ۹۰۰ هزار تومان عرضه می كنند، برای تخریب آژانس ها بوده است!
 

1396/08/22
18:41:01
5.0 از 5
5109
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش