قیمت آرد و گندم بالا نمی رود

قیمت آرد و گندم بالا نمی رود به گزارش آنی بازار رئیس اتحادیه نانوایان سنتی اعلام نمود كه بر مبنای مصوبه كارگروه تنظیم بازار قیمت انواع نان اساساً افزوده می شود اما در ادامه تصمیم گیری هایی كه در جهت طرح یكسان سازی گندم، آرد و نان هم اجرایی خواهد شد، نانوایان نگران گرانی آرد نباشند.


قاسم زراعتكار ، اظهار كرد: با توجه به اینكه قیمت نان طی سه سال گذشته افزایش پیدا نكرده است، مصوبه كارگروه تنظیم بازار در زمینه افزایش ۱۵ درصدی قیمت قطعا اجرایی خواهد شد كه البته مسكن موقت برای نانوایی‌ها خواهد بود تا كارگران حرفه‌های خود را از دست ندهند و بتوانند چراغ نانوایی‌هایشان را روشن نگه دارند.
 
وی افزود: قیمت گندم و آرد هیچ تغییری نسبت به گذشته نخواهد كرد؛ بنابراین نانوایی‌ها نباید نگران این مسئله باشند و افزایش قیمت نان بدون تغییر قیمت آرد و وزن چانه نان اعمال می‌شود.
 
رئیس اتحادیه نانوایان سنتی با بیان اینكه قیمت انواع نان در تهران به اتاق اصناف و در استان های دیگر به فرمانداری‌ها و استانداری‌ها واگذار شده است، ادامه داد: قیمت آرد برای انواع نان بسته به درصد مشخص شده، متفاوت است. هر كیلوگرم آرد برای نان بربری ۸۱۵ تومان، برای نان تافتون ۸۱۰ تومان و برای نان سنگك حدود ۷۹۴ تومان است كه هیچگونه تغییر قیمتی در این زمینه اعمال نخواهد شد و قیمت گندم نیز برای خبازی ها همان كیلویی ۶۶۵ تومان خواهد بود.
1396/08/29
10:59:57
5.0 از 5
4867
تگهای خبر: افزایش قیمت , قیمت
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش