ویلای مدرن نكسا

ویلای مدرن نكسا به گزارش آنی بازار برای اولین بار یك ویلای لوكس و مدرن ایرانی میزبان رونمایی از محصول جدید شركت سیتروئن فرانسه شده است.به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، محصول مشترك كمپانی فرانسوی سیتروئن و شركت سایپا با حضور اصحاب رسانه و تعدادی از مدیران ارشد شركت های سایپا و سیتروئن فرانسه روز شنبه در یكی از بناهای مدرن شركت نكسا رونمایی شد.
ویلای رز واقع در شهرك غرب تهران یكی از مجموعه بناهایی كه مدیریت طرح آن را گروه مدیریت سرمایه نكسا (یكی از شركت های معتبر ساخت بناهای لوكس و مدرن تهران) عهده دار بوده، توسط این كمپانی فرانسوی برای رونمایی از خودروی مدرنC3 انتخاب|شد. این ویلای مجلل و مدرن توسط رضا دانشمیر معمار برجسته ایرانی طراحی و در شركت ایمن سازه فدك اجرا شده است.

اهمیت این رویداد از آن جهت بوده كه برای اولین بار است كه یك شركت معتبر اروپایی مراسم رونمایی محصول مشترك خویش را در یك ویلای مسكونی در ایران برگزار می كند. «خانه شریفی ها» معروف به خانه های چرخان كه در سال های اخیر سروصدای زیادی در صنعت ساختمان سازی در رسانه های جهانی به پا كرد، از پروژه های این گروه است. بعدها خانه شریفی ها به عنوان نماد معماری مدرن در ایران معرفی گردید و نگاه های جهانی را معطوف معماری ایران كرد.
ویلای رز هم با پیروی از سبك معماری مدرن طراحی شده است كه در نهایت توسط سیتروئن برای رونمایی از محصول جدید خود انتخاب گردید. به نظر می رسد در آینده نزدیك باید شاهد رخدادهای مهمی در حوزه بناهای مدرن ایران باشیم، حوزه ای كه شركت های خوشنام و پیشتاز در آن با آینده نگری خوب توان جذب مخاطبان اروپایی را هم دارند و می تواند نوید بخش یك رنسانس دلنشین در صنعت ساختمان ایران باشد.
با دنبال كردن ردپای ساختمان های مدرن، لوكس و هوشمند در شركت هایی نظیر نكسا می توان به این حقیقت دست یافت كه سلیقه خریداران مسكن های خاص در ایران در حال تغییر جدی است.
 

1396/09/06
20:01:15
5.0 از 5
5379
تگهای خبر: صنعت , مسكن , خودرو , خریدار
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش