طی شش ماه ابتدای سال ۹۶ تحقق یافت؛

نقش آفرینی تسهیلات ۲۸۵۰ میلیارد ریالی بانك صادرات ایران در لرستان

نقش آفرینی تسهیلات ۲۸۵۰ میلیارد ریالی بانك صادرات ایران در لرستان آنی بازار: بانك صادرات طی ۶ ماه اول سال ۹۶ در لرستان با اعطای بیش از ۱۰ هزار فقره تسهیلات به ارزش ۲۸۵۰ میلیارد ریال، تاثیر جدی درحمایت از تولید، افزایش اشتغال، رفع محرومیت و بهبود معیشت مردم داشته است.به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی بانك صادرات ایران، این بانك طی شش ماه ابتدای سال جاری در جهت عمل به برنامه های اقتصاد مقاومتی، رونق تولید و اشتغالزایی و حمایت از اقشار صدمه پذیر در بخش های مختلف اقتصادی، مسكن اقشار ویژه، مشاغل خانگی، ازدواج جوانان وحوادث غیر مترقبه استان لرستان ۱۰ هزار و ۲۸۵ فقره تسهیلات نزدیك به ۲۸۵۰ میلیارد ریال پرداخت كرده كه از این میزان واحدهای اقتصادی در حوزه های مسكن، ساختمان، خدمات، بازرگانی، كشاورزی، صنعت و معدن با دریافت ۶۸۷۶ فقره تسهیلات به ارزش بیش از ۲۳۵۵میلیارد ریال، سهم قابل توجهی در میزان اشتغالزایی استان داشته اند.
بنا براین گزارش، معرفی شدگان كمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی هم طی این مدت از قریب به ۶۷ میلیارد ریال وام قرض الحسنه مشاغل خانگی بهره مند شده كه در این چارچوب ۵۲۸ نفر مشغول به كار شده اند.
طی مدت یاد شده بانك صادرات ایران دراستان لرستان ۲۵۰ فقره تسهیلات مسكن اقشار ویژه به میزان ۱۵۶ میلیارد ریال در اختیار خانواده های محترم شهدا، جانبازان و ایثارگران قرار داده و همینطور در این مدت ۷۵ فقره وام قرض الحسنه حوادث غیر مترقبه به ارزش نزدیك به ۷میلیارد ریال به این استان تخصیص یافته است.
همچنین در جهت حمایت از امر ازدواج هم بانك صادرات ایران در شش ماه منتهی به آخر شهریور ماه ۹۶ تعداد ۲۵۵۶ فقره وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه به ارزش ۲۶۵ میلیارد ریال به جوانان استان لرستان پرداخت كرده است.
شایان ذكر است، مانده سپرده های بانك صادرات ایران در استان لرستان تا آخر شهریور ماه ۹۶ از ۱۰ هزارو ۸۲۱ میلیارد ریال فراتر رفته كه نزدیك به ۱۱ درصد كل مانده سپرده های شبكه بانكی در این استان بشمار می رود. ضمن اینكه تا همین مدت، نسبت مانده تسهیلات جاری و غیر جاری این بانك به كل نظام بانكی در استان لرستان قریب به ۱۰ درصد بوده است.

1396/09/22
00:24:33
5.0 از 5
4877
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , بانك , تسهیلات
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش