در معاملات امروز بازارهای جهان؛

شاخص سهام آسیایی افت كرد

شاخص سهام آسیایی افت كرد آنی بازار: سهام آسیایی از ركوردهای خود، عقب نشینی كردند.



به گزارش آنی بازار به نقل از مهر به نقل از رویترز، در حالیكه سهام در رابطه با منابع آسیایی، تحت تاثیر افت قیمت نفت و كالاها سقوط كردند، شاخص سهام آسیایی از ركوردهای خود، عقب نشینی كرد.
انتظار می رود سهام اروپایی هم در معاملات امروز افت كرده و به سمت افت ۰. ۳ درصدی در داكس آلمان، ۰. ۴ درصدی در كاك فرانسه و ۰. ۲ درصدی در فوتسی انگلستان پیش می رود.
گسترده ترین شاخص سهام آسیا- اقیانوسه خارج ژاپنِ ام اس سی آی، از ركورد خود ۰. ۱۵ درصد افت كرد كه علت آن افت، سهام در رابطه با منابع، در نتیجه كاهش قیمت نفت و سایر كالاها بود. بعد از سودهای اخیر، سرمایه گذاران طبیعتا رو به نقد كردن و تثبیت این سودها آورده اند كه این خود سبب افت قیمت ها شده است.
نیكی ژاپن با ۰. ۴ درصد افت از قله ۲۶ ساله خود فرو نشست. سنگین وزن های این شاخص، سافت بانك و فانوك به ترتیب ۱. ۱۴ و ۳. ۱۴ درصد سقوط كردند.
در استرالیا شاخص اس اندپی/ای ای اكس ۲۰۰ هم به دنبال افت قیمت فلزات اصلی، ۰. ۵۴ درصد پایین آمد.
هانگ سنگ پس از ركوردزنی روز گذشته خود امروز ۰. ۳۸ درصد افت كرد.
وال استریت رالی، سوددهی خویش را متوقف كرد و از سقوط ۱. ۲ درصدی سهام انرژی و ضعف جنرال الكتریك، صدمه دید؛ ضمن اینكه شركت كونگلومرایی جنرال الكتریك چشم انداز برنامه تقسیم خویش را پررنگ تر كرد.
در بازار ارز، دلار به صورت كلی ضعیف بود و در مقابل سبد ارزهای مهم جهان، نزدیك به پایین ترین سطح سه ساله خود باقی ماند. نرخ شاخص دلار به ۹۰. ۵۹۷ رسید.
نرخ دلار در برابر ین بهبود یافت و ۱۱۰. ۸۴ ین به ازای هر دلار رسید.

1396/10/29
18:26:05
5.0 از 5
4661
تگهای خبر: دلار , قیمت , كالا
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش