سخنگوی كمیسیون تلفیق اعلام كرد :

پلكانی شدن افزایش حقوق كارمندان دولت در بودجه 97

پلكانی شدن افزایش حقوق كارمندان دولت در بودجه 97 آنی بازار: ساری - ایرنا - سخنگوی كمیسیون تلفیق بودجه 97 مجلس شورای اسلامی پلكانی شدن افزایش حقوق كارمندان دولت را برای سال آینده از پیشنهادات مهم كمیسیون تلفیق برای كم كردن فاصله پرداختی برای سال آینده اعلام نمود.


به گزارش آنی بازار به نقل از ایرنا، علی اصغر یوسف نژاد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران در ساری اظهار داشت كه برپایه این مصوبه پیشنهادی كمیسیون تلفیق، حداقل بگیران تا 18 درصد حقوقشان افزایش خواهد یافت و بقیه هم به تناسبی كه دولت تصمیم می گیرد، افزایش حقوق خواهند داشت.
وی اضافه كرد: كاركنانی هم كه حقوقشان 50 میلیون ریال و یا بالاتر باشد، میانگین افزایش 10 درصدی پیشنهادی دولت برای سال 97 مشمول آنها نمی گردد.
** تعیین سقف برای پاداش آخر خدمت كاركنان دولت
عضو كمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی همینطور اظهار داشت كه برپایه مصوبه این كمیسیون از سال آینده، پاداش آخر خدمت كاركنان دولت با هر سقف حقوقی از 2 میلیارد و 500 میلیون ریال فراتر نخواهد رفت.
وی اضافه كرد: بر مبنای این مصوبه، میانگین حقوق پیش بینی شده برای محاسبه پاداش آخر خدمت كارمندان دولت 80 میلیون ریال است و كاركنانی كه در 30 سال خدمت ماهانه 80 میلیون ریال حقوق دریافت داشتند، تنها 2 میلیارد و 400 میلیون ریال پاداش می گیرند و افراد بالاتر از این سقف حقوقی هم فراتر از این میزان دریافتی نخواهند داشت.
یوسف نژاد اظهار داشت: در شرایط فعلی امكان پرداخت پاداش آخر خدمت برای كاركنانی كه حقوقشان بالاتر از 80 میلیون ریال در ماه است، تا چند برابر 2 میلیارد و 500 میلیارد ریال وجود دارد.
نماینده مردم شهرستان های ساری و میاندورد در مجلس سقف معافیت مالیاتی را برای كارمندان دولت تا 23 میلیون ریال در ماه و سایر مشاغل را 18 میلیون ریال اعلام نمود.
سخنگوی كمیسیون تلفیق بودجه سال 97 همینطور اظهار داشت كه این كمیسیون اجازه افزایش حامل های انرژی را به دولت برای سال آینده نداد.
یوسف نژاد میزان درآمد پیش بینی شده دولت در لایحه از قبل حامل های انرژی را حدود 175 هزار میلیارد ریال اعلام نمود و اضافه كرد: مجلس شورای اسلامی از سایر بندهای بودجه ای این درآمد دولت را جبران كرد.
** 570 هزار میلیارد ریال بودجه برای اشتغال جوانان
یوسف نژاد اظهار داشت كه كمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی برای سال آینده 570 هزار میلیارد ریال بودجه از محل تسهیلات بانكی برای اشتغال جوانان مصوب كرد.
وی افزود: 120 هزار میلیارد ریال از این اعتبار از محل ردیف كمیته فنی و اعتباری، 150 هزار میلیارد ریال از محل سپرده گذاری صندوق توسعه ملی نزدیك بانك ها، 270 هزار میلیارد ریال از اعتبار بانك ها و 30 هزار میلیارد هم از محل یارانه ها تامین می گردد.
نماینده مردم شهرستان های ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی اضافه كرد: دولت از محل این اعتبار پیش بینی نمود تا بتواند یك میلیون اشتغال در سال آینده تولید كند.
خبرنگار: حسین فلاحتی ** انتشار دهنده: حسن فلاحتی
6982/1654


1396/10/30
14:50:30
5.0 از 5
4562
تگهای خبر: بانك
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش