اعلام زمان نهایی اختتامیه دومین جشنواره فیلم ۱۸۰ثانیه ای پاسارگاد

اعلام زمان نهایی اختتامیه دومین جشنواره فیلم ۱۸۰ثانیه ای پاسارگاد آنی بازار: مراسم اختتامیه دومین جشنواره فیلم ۱۸۰ ثانیه ای پاسارگاد، در تاریخ پنجم اسفند سال ۱۳۹۶، در سالن همایش های صدا و سیما، برگزار می شود.به گزارش آنی بازار به نقل از روابط عمومی بانك پاسارگاد، خسرو رفیعی دبیر اجرایی و عضو هیأت داوران جشنواره، با بیان این خبر اظهار داشت: بعد از جمع بندی آرای داوران و انتخاب آثار برتر در مرحله نهایی، مراسم اختتامیه این جشنواره در تاریخ پنجم اسفند ۱۳۹۶، با حضور مسئولان سازمان محیط زیست، انجمن اهدای عضو ایرانیان، سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری كشور، واحد اهدای عضو بیمارستان مسیح دانشوری، مدیران بانك پاسارگاد، جمعی از هنرمندان كشور، شركت كنندگان در جشنواره و علاقمندان برگزار می شود.
وی در مورد آمار نهایی آثار ارسالی به دبیرخانه اضافه كرد: در مجموع ۱۳۳۳ اثر متشكل از ۶۰۳ فیلم در مورد محور تكریم خانواده و حقوق اجتماعی، ۴۳۱ فیلم در مورد محور حفظ محیط زیست و منابع طبیعی و ۲۹۹ فیلم در محور اهدای عضو، همینطور ۹۱۸ ایده به دبیرخانه جشنواره ارسال شده كه هر كدام به صورت كامل توسط هیأت انتخاب بازبینی و بررسی شده و آثار برگزیده در مرحله نهایی داوری انتخاب شدند. رفیعی تصریح كرد: به كلیه عزیزان شركت كننده كه اثر آنها در ارزیابی اول داوری پذیرفته شده، تندیسِ حضور در جشنواره و هدیه ای به رسم یادبود تقدیم خواهد شد.
دبیر اجرایی جشنواره ادامه داد: دبیرخانه جشنواره فیلم ۱۸۰ ثانیه ای پاسارگاد می خواهد زمینه را برای نظرسنجی از هم میهنان و جلب آرای آنها در مورد فیلم های ارسال شده به جشنواره هم فراهم كند. در این راستا هم وطنان گرامی می توانند پس از برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره، با رجوع به سامانه تلویزیون اینترنتی آیو نسبت به مشاهده آثار شركت كنندگان و ثبت رأی خود اقدام نمایند.
وی اضافه كرد: بانك پاسارگاد به یك فیلم در هر بخش كه توسط هم میهنان انتخاب شده است، جایزه ویژه تماشاگران را اهداء خواهد نمود. همینطور به سه نفر از شركت كنندگان در انتخاب مردمی، هدیه ای به رسم یادبود و به قید قرعه اهدا خواهد شد. رفیعی همینطور ابراز امیدواری كرد كه هم میهنان عزیز بتوانند مراسم اختتامیه دومین جشنواره فیلم ۱۸۰ ثانیه ای پاسارگاد را هم به صورت مستقیم با استفاده از سامانه تلویزیون اینترنتی آیو تماشا كنند.
رفیعی در مورد جوایز این جشنواره تاكید كرد: به نفرات اول تا چهارم در هر بخش این جشنواره به ترتیب تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و مبلغ ۸۰ میلیون ریال، تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و مبلغ ۶۰ میلیون ریال، تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و مبلغ ۴۰ میلیون ریال و تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و مبلغ ۲۰ میلیون ریال اهداء می گردد. همینطور در بخش جنبی، به ۴ ایده برتر در هر بخش كه امكان ساخت پیدا نكرده اند، تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و مبلغ ۱۰ میلیون ریال پرداخت خواهد شد.
وی تاكید كرد: از نظر دبیرخانه جشنواره، مالكیت كلیه آثار ارسالی از جانب شركت كنندگان در اختیار خود ایشان است اما به علت تولید زمینه مناسب برای پخش بیشتر و دیده شدن این آثار توسط اقشار مختلف جامعه، این جشنواره حق پخش آثار را برای خود محفوظ می داند. ارسال كنندگان آثار به جشنواره پاسارگاد، پیش از شركت، از این بند آگاهی كامل داشته اند. بی گمان این مهم در جهت جذب بیشتر بینندگان برای تماشای آثار و كمك به ارتقا و پیشرفت هنرمندان جوان در نظر گرفته شده است.
عضو هیأت داوران جشنواره همینطور در انتها اظهار داشت: بزودی كارت ورود به مراسم، برای ۲۵۰ نفری كه به مرحله نهایی راه یافته اند، ارسال خواهد شد. اسامی این نفرات در سایت بانك پاسارگاد و همینطور سایت جشنواره درج شده است.
گفتنی است جشنواره فیلم ۱۸۰ثانیه ای پاسارگاد به ابتكار بانك پاسارگاد و با هدف جلب افكار عمومی به محورهای جشنواره، شناسایی استعدادها و همینطور تولید انگیزه در جوانان علاقمند برگزار شده است. علاقمندان می توانند برای كسب اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره به نشانی www. pasargadfilmfest. ir رجوع كنند.
اسامی راه یافتگان به مرحله نهایی جشنواره فیلم ۱۸۰ ثانیه ای پاسارگاد

1396/11/03
13:18:39
5.0 از 5
4859
تگهای خبر: بانك
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش