تعویض 8 هزار كنتور آب آشامیدنی در شهرهای استان زنجان

تعویض 8 هزار كنتور آب آشامیدنی در شهرهای استان زنجان آنی بازار: زنجان - مدیرعامل شركت آب و فاضلاب شهری استان زنجان اعلام نمود: از ابتدای سال جاری تابحال هشت هزار دستگاه كنتور آب آشامیدنی خراب در 21 شهر این استان تعویض و استانداردسازی شده است.


به گزارش آنی بازار به نقل از ایرنا، علیرضا جزء قاسمی روز یكشنبه در جمع خبرنگاران اضافه كرد: از ابتدای سالجاری تابحال حدود هفت هزار كنتور آب آشامیدنی خراب شناسایی و همه این كنتورها با یكهزار كنتوری كه از سال قبل شناسایی شده بودند، تعویض شد.
وی خاطرنشان كرد: كنتورهای آب آشامیدنی كه بر اثر یخ زدگی شكسته و از كار می افتد با هزینه مشتركان تعویض می شوند، ازاین رو مشتركان در سرمای هوا باید نسبت به مراقبت از تاسیسات آب آشامیدنی و كنتورهای آب جدیت داشته باشند تا متحمل هزینه نشوند.
جزء قاسمی به استاندارد سازی بیش از یكهزار مورد انشعاب فرسوده آب در شهر زنجان اشاره و اظهار نمود: استانداردسازی انشعابات فرسوده باعث كاهش میزان پرت آب و ارتقای سطح كیفی آن می گردد.
وی تصریح كرد: از ابتدای سالجاری تابحال بیش از یكهزار و 500 مورد حوادث شبكه برطرف شده و به بیش از هفت هزار حوادث انشعابات هم رسیدگی شده است.
مدیر عامل شركت آب و فاضلاب شهری استان زنجان اظهار داشت: این شركت بیش از 262 هزار واحد مشترك آب آشامیدنی و بیش از 77 هزار واحد مشترك فاضلاب دارد.
به گزارش آنی بازار به نقل از ایرنا، آب آشامیدنی 11 روستا در شهر زنجان و تعدادی دیگر از روستاها درشهرهای صائین قلعه، آببر، ماهنشان و دندی توسط شركت آب و فاضلاب شهری تامین می گردد.
هم اكنون 725 هزار نفر در 21 شهر استان زنجان تحت پوشش شركت آب و فاضلاب شهری استان زنجان هستند.
7325/8068
خبرنگار: حدیث ابوالحسنی** انتشاردهنده: اسماعیل جهانبخش


1396/11/29
13:14:47
5.0 از 5
5285
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش