تندیس سیمین جایزه ملی مدیریت مالی به بانك شهر اهدا شد؛

توسعه شبكه حمل و نقل ریلی با پشتیبانی بانك شهر

توسعه شبكه حمل و نقل ریلی با پشتیبانی بانك شهر آنی بازار: رئیس كمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران اظهار داشت: اگر بانك شهر پشتیبانی از حمل و نقل عمومی بخصوص مترو را در اولویت برنامه های خود نداشت، خیلی از پروژه های این حوزه به سرانجام نمی رسید.به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر و به نقل از بانك شهر، محمد علیخانی، با بیان مطلب فوق و اشاره به اهمیت نقش بانك شهر در توسعه حمل و نقل عمومی، اظهار داشت: تقویت حمل و نقل عمومی، توسعه خطوط مترو، مدیریت سفر و كاهش تعداد سفر خودروهای تك سرنشین بعنوان مهم ترین راه های برون رفت از ترافیك شهر تهران، از اولویت های شورای پنجم است كه با جدیت پیگیری شده و خواهد شد.
وی با اشاره به نقش پر رنگ بانك شهر در تامین مالی پروژه های شهری بخصوص در حوزه حمل و نقل عمومی شهر تهران، خاطرنشان كرد: این بانك مهم ترین پشتیبان شهرداری هاست و تا كنون نقش موثری در عمران و آبادی كلانشهرها داشته است.
رئیس كمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران تصریح كرد: با تمام مشكلاتی كه طی چند سال اخیر در سیستم نظام بانكی شاهد بوده ایم اما خوشبختانه حمایت های بانك شهر از مدیریت شهری پایتخت و سایر كلان شهرها همواره و با جدیت ادامه داشته است.
علیخانی با اشاره به اینكه بانك شهر تابحال نقش مهمی در توسعه شبكه حمل و نقل ریلی درون شهری داشته است، اظهار داشت: امیدواریم با كمك های این بانك و تجهیز ناوگان خطوط موجود متروی تهران، در آینده نزدیك تعداد سفرها از ۲ میلیون به ۶ میلیون سفر در روز برسد.
اهدای تندیس سیمین جایزه ملی مدیریت مالی به بانك شهر
تندیس سیمین هشتمین دوره برگزاری جایزه ملی مدیریت مالی به بانك شهر اختصاص یافت.
طبق اعلام مركز ارتباطات و روابط عمومی بانك شهر، در هشتمین دوره برگزاری جایزه ملی مدیریت مالی كه درسالن اجلاس سران كشورهای اسلامی و با حضور مشاور رئیس جمهور، جمعی از مدیران كشوری، مدیران شركت ها و اساتید دانشگاه ها برگزارشد، بانك شهر با عنایت به اقدامات سازنده خود در حوزه مدیریت مالی، بانكداری الكترونیك و...، موفق به كسب تندیس سیمین این دوره شد.
بر این اساس، دراین دوره كه با هدف ارتقای سطح توانمندی مدیریت مالی بنگاه های كشور برگزار شد، ارزیابی جوایز در سه محور از پنج محوراصلی در حوزه نوآوری صورت گرفت كه بانك شهر با عنایت به اقدامات خود در حوزه توسعه بانكداری الكترونیك و عرضه خدمات نوین بانكی، تندیس سیمین جایزه ملی مدیریت مالی را به خود اختصاص داد.

1396/12/05
19:25:10
5.0 از 5
5215
تگهای خبر: بانك
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش