98 درصد جایگاه های CNG كردستان استاندارد سازی شدند

98 درصد جایگاه های CNG كردستان استاندارد سازی شدند آنی بازار: سنندج - مدیر شركت ملی پخش فرآورده های نفتی كردستان از استاندارد سازی بیش از 98 درصد جایگاه های عرضه سوخت CNG و آمادگی این جایگاه ها برای عرضه خدمات به مسافران نوروزی اطلاع داد.


به گزارش روز یكشنبه ایرنا از روابط عمومی شركت ملی پخش فرآورده های نفتی كردستان، فریدون یاسمی در جلسه با كارشناسان پخش منطقه كردستان، نمایندگان شهرداری ها و مدیران جایگاه های CNG اظهار نمود: طی چند ماه اخیر اغلب این جایگاه ها در استان گواهینامه استاندارد دریافت نمودند.
وی اضافه كرد: برگزاری دوره های آموزشی برای پرسنل جایگاه های CNG با همكاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای، برگزاری دوره آموزشی حقوق شهروندی و طرح تكریم ارباب رجوع و هماهنگی و تعامل با شركت های پشتیبانی و اداره استاندارد استان برای بازدید دوره ای از جایگاه های استان، همچون فعالیت های این شركت در سال 96 بود.
یاسمی تصریح كرد: در مدار بودن تلمبه ها، رفع نقصها موجود در جایگاه ها، پرداخت به موقع گاز بها، تهیه قطعات مورد نیاز جهت استفاده در مواقع اضطراری اقداماتی است كه مالكان و بهره برداران جایگاه های CNG باید آنها را مورد توجه قرار دهند.
مدیر شركت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه كردستان عقد قرارداد تعمیر و نگهداشت جایگاه با شركت های معتبر و هم داشتن یك اپراتور فنی و آشنا با سیستم CNG را 2 اقدام موثر برای به حداقل رساندن صدمات ناشی از كار با CNG دانست.
یاسمی بر هماهنگی شركت های بهره بردار و جایگاه ها، ضرورت آمادگی جایگاه ها برای تعطیلات نوروزی با عنایت به مسافر خیز بودن استان، آمادگی پرسنل منطقه برای همكاری با مالكان جایگاه ها در جهت رفع مشكلات جایگاه ها، آراستگی و نظافت متصدیان و جایگاه ها بویژه در روزهای پایانی سال، رعایت نكات و الزامات ایمنی در جایگاه ها تصریح كرد.
در استان كردستان 66 جایگاه عرضه فرآورده های نفتی و 52 باب جایگاه CNG در بخش عرضه سوخت مورد نیاز به مردم خدمات رسانی می كنند.
7355/9102


1396/12/27
11:48:50
5.0 از 5
4643
تگهای خبر: خدمات , شركت
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش