حسینی بوشهری:

ارتقای كیفیت بهترین تبلیغ برای كالای ایرانی است

ارتقای كیفیت بهترین تبلیغ برای كالای ایرانی است آنی بازار: بوشهر- نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: با عنایت به لزوم عملیاتی شدن شعار سال، بهترین تبلیغ برای فروش بیشتر كالا كیفیت بالاست و تولیدكنندگان داخلی باید با ارتقای كیفیت زمینه رونق اقتصادی و مصرف كالای ایرانی را بیش از پیش فراهم نمایند.


آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری روز شنبه در جمع مسئولان استان بوشهر با تاكید بر عملیاتی شدن شعار پشتیبانی از كالای ایرانی اضافه كرد: تولید كنندگان داخلی باید با ارتقای كیفیت محصول خود علاوه بر اینكه اعتماد مردم به خرید كالاها را بالا برند، زمینه رقابت با كالاهای مشابه خارجی را بوجود آورند.
وی استفاده از سرمایه های موجود جامعه را ضروری دانست و افزود: شهرها و روستاهای استان بوشهر هر كدام دارای ظرفیت های مهم اقتصادی و اشتغال زایی هستند كه باید بر مبنای ظرفیت های مناطق شهری و روستایی استان بوشهر زمینه سرمایه گذاری در آنها فراهم گردد.
امام جمعه موقت قم بیان كرد: فراهم كردن زمینه اطمینان و اعتماد به سرمایه گذاری اهمیت ویژه دارد و نباید با بهانه تراشی ها، ذهن سرمایه گذاران منحرف و آنان را از سرمایه گذاری منصرف نماییم.
وی همینطور با اشاره به بحران كم آبی در استان بوشهر اظهار نمود: سرانه مصرف آب در بخش كشاورزی و آشامیدنی در كشور و استان بوشهر بالاست كه باید با تدبیر به گونه ای برنامه ریزی شود كه فعالیت های كشاورزی ادامه یابد و از هدر رفت این سرمایه مهم حیاتی جلوگیری شود.
حسینی بوشهری خدمت از روی تدبیر را سبب گره گشایی در امور دانست وگفت: اگر در فعالیت ها و عرضه خدمات تدبیر نباشد، فعالیت ها بی اثر است و كارساز نیست.
وی با اشاره به اینكه خدمت به مردم باید خالصانه و با تدبیر باشد تصریح كرد: كار از روی اخلاص مشمول عنایت و لطف الهی می گردد.
نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری، با تاكید بر اولویت قرار داشتن دوراندیشی و تدبیر در برنامه های مسئولان اظهار داشت: تدبیر و دور اندیشی، توسعه فعالیت ها و خدمات به مردم و جامعه را هموار می كند.
7212/6043**


1397/01/04
21:28:14
5.0 از 5
5006
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش