عضو كمیسیون صنایع و معادن مجلس،

طرح جامع مالیاتی در مجلس پیگیری می گردد

طرح جامع مالیاتی در مجلس پیگیری می گردد آنی بازار: قزوین-نماینده مردم قزوین، آبیك و البرز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با عنایت به اهمیت اجرای طرح جامع مالیاتی، امسال این مساله مورد پیگیری جدی مجلس قرار می گیرد.


به گزارش آنی بازار به نقل از ایرنا، سیده حمیده زرآبادی روز سه شنبه در حاشیه دیدار نوروزی با رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان قزوین، اضافه كرد: باآنكه از زمان آغاز اجرای این طرح در سال 81 اقداماتی صورت گرفته اما همچنان نیازمند كارهای تكمیلی در این زمینه هستیم.
وی با اشاره به اینكه تشخیص و محاسبه مالیاتی باید از حالت سنتی خود خارج و به صورت جامع و دقیق صورت پذیرد، ادامه داد: با تصویب نهایی و اجرایی شدن صندوق مكانیره فروش در امر محاسبه مالیات، علاوه بر شفاف سازی، شاهد توسعه تحقق و توسعه عدالت اقتصادی در این زمینه خواهیم بود.
عضو كمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، تحقق عدالت مالیاتی را یكی از اولویت های مهم مجلس شورای اسلامی دانست و افزود: امسال نظام جامع مالیاتی كشور باید با هدف عدالت در دریافت مالیات صورت بپذیرد.
زرآبادی اضافه كرد: این در شرایطی است كه به قول مدیركل امور مالیاتی استان قزوین، این استان در جهت اجرای طرح جامع مالیاتی از استان های پیشرو در كشور است.
نماینده مردم قزوین، آبیك و البرز در ادامه، مبحث اشتغال را یكی دیگر از دغدغه های مهم و اساسی دانست و اظهار داشت: برای رفع مشكلات موجود، امسال مبحث دفاتر كاریابی های استان را مورد پیگیری جدی قرار می دهیم چون كه معتقدیم با تولید برخی تغییرات در نحوه ثبت نام از متقاضیان كار، می توان شاهد پویایی و فعال تر شدن بازار كار استان بود.
در ادامه این دیدار، رئیس خبرگزاری استان قزوین با عرضه گزارشی از فعالیت این مركز در 6 ماهه دوم سال 96، اضافه كرد: خوشبختانه با برنامه ریزی های صورت گرفته، جهش قابل توجهی در حوزه تولید اخبار، گزارش ها و برگزاری میزگردها بودیم.
علی حیدر شاه حسینی، یكی از وظایف مهم ایرنا را پوشش اخبار نمایندگان مجلس شورای اسلامی در استان ها برشمرد و اظهار داشت: با برنامه ریزی های انجام شده، امسال تلاش داریم تا علاوه بر پوشش خبرهای مربوط به نمایندگان مجلس استان، برنامه های بازدید آنان در سطح استان را هم پوشش خبری دهیم.
8054


1397/01/14
16:12:13
5.0 از 5
4790
تگهای خبر: تولید
این مطلب آنی بازار را پسندیدید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی بازار در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
anibazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی بازار محفوظ است

آنی بازار

بازار خرید و فروش